Aktualności

30-08-2019-19:32:00

Avril Lavigne z We The Kings. Posłuchaj!

Udostępnij! Tweetnij!

Avril Lavigne zaprezentowała nową wersję singla "Head Above Water". W przyszłym miesiącu minie rok od premiery utworu, który zapowiadał szósty studyjny album Kanadyjki o tym samym tytule.

Okładka singla

"Komponowanie "Head Above Water" z Travisem Clarkiem z We The Kings było wspaniałym przeżyciem. Pracowaliśmy bardzo ciężko i udało nam się opowiedzieć moją historię i przedstawić ją światu," napisała Avril publikując informację o premierze utworu. Piosenka opowiada o walce artystki z boreliozą, którą zdiagnozowano u niej w 2014 roku, po miesiącach od pojawienia się pierwszych objawów. Choroba sprawiła, że Lavigne zniknęła ze sceny i życia publicznego na ponad rok, a na scenę wróciła dopiero w 2018 roku.

"Travis, uwielbiam Cię. Jesteś błogosławieństwem, a śpiewasz jak anioł," dodała. Duet ukazał się pierwotnie japońskiej wersji albumu "Head Above Water", który trafił do sprzedaży (i serwisów streamingowych) w lutym tego roku.

Album "Head Above Water" ukazał się 15 lutego. Płytę promował tytułowy singiel, piosenka "Tell Me It's Over" i "Dumb Blonde" nagrane z Nicki Minaj. Poprzednia płyta Avril to wydany w 2013 roku krążek "Avril Lavigne", na którym znalazły się single "Here's To Never Growing Up" i "Let Me Go".


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!