Aktualności

07-08-2019-15:42:00

Avril Lavigne już planuje nową płytę. Ma być żywsza i bardziej energetyczna

Udostępnij! Tweetnij!

Avril Lavigne już planuje nowy studyjny album. Kanadyjka, która w lutym tego roku wydała szósty studyjny album zdradziła w jednym z wywiadów, że komponuje już piosenki na kolejną płytę. Zdradziła, że chce poniekąd wrócić do dawnego brzmienia.

Kadr z teledysku

W godzinnej rozmowie z Zachem Sangem Lavigne została zapytana, czy po spokojnej, stonowanej, wypełnionej balladami płycie "Head Above Water" rozważa powrót do bardziej żywiołowego grania. W odpowiedzi zdradziła, że nie tylko rozważa, ale ma już konkretne pomysły. "Cały czas piszę piosenki. Tak naprawdę odkąd zaczęłam, po chorobie, robię to nieustannie. Nie jest tak, jak dawniej, że wchodzę do studia, piszę, nagrywam tego samego dnia i gotowe. Teraz piszę dużo i często," powiedziała. "Chciałabym, żeby nowa płyta była żywsza, bardziej energiczna, z żywą perkusją nagraną w studiu i gitarami," dodała.

Na razie Avril skupia się jednak na promocji albumu "Head Above Water" i przygotowaniach do amerykańskiej części trasy koncertowej. "Od 5 lat nie byłam w trasie. Wszystko jest ekscytujące i nowe, ale myślę, że koncerty będą połączeniem moich żywiołowych piosenek z tymi spokojniejszymi". Trasa startuje w połowie września i potrwa miesiąc.

W ubiegłym miesiącu ukazał się kolejny singiel promujący nową płytę. Do piosenki "I Fell In Love With The Devil" powstał również teledysk w reżyserii Elliotta Lestera.

Album "Head Above Water" ukazał się 15 lutego. Płytę promował tytułowy singiel, piosenka "Tell Me It's Over" i "Dumb Blonde" nagrane z Nicki Minaj. Poprzednia płyta Avril to wydany w 2013 roku krążek "Avril Lavigne", na którym znalazły się single "Here's To Never Growing Up" i "Let Me Go".


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!