Aktualności

29-07-2019-23:52:51

Testament wraca do Polski

Udostępnij! Tweetnij!

19 lutego 2020 roku we wrocławskiej Hali "Orbita" wystąpi grupa Testament. U boku zespołu zaprezentują się formacje Exodus oraz Death Angel.

Testament fot. Cameron Edney

Pionierzy thrash metalu i gwiazdy tegorocznej edycji Mystic Festivalu, ruszą w przyszłym roku w europejską trasę koncertową "The Bay Strikes Back". Tournée rozpocznie się 6 lutego 2020 w Kopenhadze, a zakończy 11 marca 2020, w niemieckim Hannoverze. Na całej trasie, formacji Testament towarzyszyć będą wyjątkowi goście - Exodus oraz Death Angel.

Zarówno Testament, jak i Exodus pracują obecnie nad nowymi albumami, które mają ukazać się w nadchodzącym roku. Grupa Death Angel będzie promować w trasie swój najświeższy krążek zatytułowany "Humanicide", który został wydany 31 maja 2019 nakładem Nuclear Blast Records.

W harmonogramie trasy thrashmetalowego trio znalazł się również jeden koncert w Polsce. Testament wraz z Exodus oraz Death Angel wystąpią w naszym kraju 19 lutego 2020, we wrocławskiej Hali "Orbita".

Przedsprzedaż biletów na koncert ruszy w najbliższą środę - 31 lipca 2019, o godzinie 16:00. Wejściówki nabyć będzie można na Eventim.pl (bilety na sektory oraz płytę) oraz w sklepie KnockOut (bilety kolekcjonerskie na płytę).

https://www.youtube.com/embed/l5Ibm8mjSek
Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Testament