Aktualności

07-08-2019-15:30:00

Posłuchaj nowego singla Budki Suflera!

Udostępnij! Tweetnij!

Jesienią Budka Suflera wyrusza w wyjątkową trasę koncertową. W sieci pojawił się właśnie nowy utwór, którego będzie można posłuchać podczas koncertów. To też pierwsze nagranie z nowym wokalistą zespołu, Robertem Żarczyńskim.

Okładka singla

Za muzykę do "Gdyby Jutra Nie Było" odpowiada Romuald Lipko, za tekst Marek Dutkiewicz, a animację stworzył Kosma Kowalczyk. "Z radością prezentujemy Państwu pierwszą z piosenek, które zamierzamy nagrać po powrocie Budki Suflera na scenę. Piosenka ta jest premierowym elementem naszej jesiennej trasy po największych polskich salach koncertowych," napisał zespół.

W ramach trasy koncertowej 45 lat "Powrót do korzeni" zespół zagra siedem koncertów, w trakcie których będzie można usłyszeć największe przeboje, przy których dorastały kolejne polskie pokolenia. Nie zabraknie także gości specjalnych, przez lata związanych z Budką Suflera. Będzie Izabela Trojanowska, która zaśpiewa doskonale wszystkim znane m.in. "Wszystko czego dziś chcę" i "Tyle samo prawd ile kłamstw" oraz Urszula, w  której wykonaniu zabrzmi m.in. "Dmuchawce, latawce, wiatr" i "Luz blues w niebie same dziury".

Jubileuszowa trasa to także pierwsza okazja do usłyszenia na żywo Roberta Żarczyńskiego – nowego wokalisty Zespołu oraz gitarzystów Darka Bafeltowskiego i Piotra Bogutyna. Na swoich stałych stanowiskach zagrają Romuald Lipko, Tomasz Zeliszewski i Mieczysław Jurecki.źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!