Aktualności

09-08-2019-00:45:00

Już jest! Posłuchaj efektu współpracy Lipnickiej i Karasia

Udostępnij! Tweetnij!

Anita Lipnicka i Kuba Karaś połączyli siły, aby stworzyć nową wersję kultowej „Piosenki Księżycowej”, utworu który Anita Lipnicka nagrała będąc wokalistką zespołu Varius Manx. 

Anita Lipnicka i Kuba Karaś fot. Kuba Karaś/Facebook

Do współpracy doszło przy okazji pracy nad albumem "OdNowa", albumem którym Lipnicka świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Wspólnie z Karasiem stworzyła nową wersję kultowej "Piosenki Księżycowej", która ukazała się na albumie "Emu" zespołu Varius Manx. 

"Napisałam ją dla mojego pierwszego chłopaka, gdy miałam niespełna 19 lat! Ma olbrzymi ładunek emocjonalny. Pozornie jest obietnicą wspólnego życia. W rzeczywistości jednak była cichym pożegnaniem w postaci słodko-gorzkiej kołysanki... Wyidealizowaną wizją przyszłości, której los nam nie zesłał...," powiedziała Lipnicka. Tutaj można obejrzeć materiał, w którym duet opowiada o historii powstania nowej wersji utworu.

Album "OdNowa" trafi do sprzedaży jesienią tego roku.

Dyskografię Anity zamyka album "Miód i dym", który ukazał się w listopadzie 2017 roku. Na płycie znalazł się m.in. utwór "Ptasiek". To szósty solowy album Anity Lipnickiej, nagrany z zespołem The Hats.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!