Aktualności

17-06-2020-10:09:24

Nieprzyzwoity koncert Anity Lipnickiej i Johna Portera

Udostępnij! Tweetnij!

Anita Lipnicka i John Porter ponownie połączą siły. Duet zaprezentuje się na specjalnym koncercie.

Anita Lipnicka fot. EMI Music Poland

Koncert będzie miał formę online, ale 100 osób będzie miało szansę zobaczyć koncert na żywo w warszawskim Studiu Las.

- Tak się składa, że ja w tym roku świętuję 25-lecie swojej pracy twórczej, zaś John obchodzi 40-lecie swojego debiutu fonograficznego - czytamy w komunikacie artystów. - Każde z nas miało huczne plany z tej okazji, które w brutalny sposób pokrzyżowała nam pandemia. Moja jubileuszowa ‪trasa "Intymnie" została przerwana w połowie, zaś trasa Johna - "Helicopters" ‬- nie zdążyła nawet ruszyć w Polskę! Oboje doszliśmy więc do wniosku, że ta "przerwa techniczna" w graniu koncertów z naszymi zespołami to dobry pretekst, by zagrać sobie we dwoje i tym wydarzeniem uczcić 10 lat spędzonych razem na scenie. Bo to przecież nie lada wynik: trzy płyty, każda co najmniej złota, jeden Fryderyk, tysiące wspólnych występów w kraju i zagranicą. Kawał życia, kawał czasu, tyle wzruszeń - piękna muzyczna przygoda! Jakże byśmy mogli ją pominąć, celebrując w tym roku nasze jubileusze!? Zapraszamy więc bardzo serdecznie na jeden, jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny Nieprzyzwoity Koncert duetu Lipnicka&Porter.

100 unikalnych biletów na to wydarzenie pozwoli widzom spotkać się z muzykami twarzą w twarz i usłyszeć ich na żywo w warszawskim Studio-2-online.

Dla wszystkich, którym nie uda się zdobyć jednego ze 100 biletów, pozostaje transmisja online tego wydarzenia przez platformę live.studio-2.pl.

Tylko do 25 czerwca dostęp do streamingu wykupić można za 29 zł. Bilety zakupione pomiędzy 26 czerwca a 3 lipca dostępne będą w cenie 39 zł, a w dniu koncertu 45 zł.

Duet Lipnicka&Porter szturmem zdobył listy przebojów w 2003 roku. Ich pierwszy wspólny album - "Nieprzyzwoite piosenki"- pokrył się platyną.Udostępnij! Tweetnij!