Aktualności

21-08-2019-22:07:00

Metallica gra Niemena, czyli doodle z Narodowego

Udostępnij! Tweetnij!

W ubiegłym roku fani zgromadzeni na koncercie zespołu Metallica w krakowskiej Tauron Arenie mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć na żywo "Wehikuł Czasu" w wykonaniu Roba i Kirka, basisty i gitarzysty zespołu. W tym roku, na PGE Narodowym rozbrzmiał inny kultowy, polski utwór, choć zdecydowanie bardziej... lokalny.

Grafika reklamująca koncert

Rob i Kirk wzięli na warsztat "Sen o Warszawie", jedną z najbardziej znanych kompozycji Czesława Niemena i zarazem utwór doskonale znany kibicom piłkarskim. Koncert na PGE Narodowym to druga wizyta Metalliki w Polsce w ramach światowej trasy koncertowej promującej wydany w 2016 roku album "Hardwired...To Self-Destruct". W oczekiwaniu na oficjalne nagranie z tego wykonania prezentujemy krótki fragment nagrany przez fana - koncert nadal trwa, więc dłuższe nagrania dopiero się pojawią.

" data-instgrm-version="12" style=" background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% - 2px); width:calc(100% - 2px);">
" style=" background:#FFFFFF; line-height:0; padding:0 0; text-align:center; text-decoration:none; width:100%;" target="_blank">
Wyświetl ten post na Instagramie.

" style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px; text-decoration:none;" target="_blank">Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Czym jest Doodle? O co chodzi? Więcej na ten temat, na temat tej wyjątkowej części koncertu Metalliki pisaliśmy tutaj - w tekście Metallica: najciekawsze Doodle Roba i Kirka. Co w Warszawie?.
źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Metallica