Aktualności

26-08-2019-23:54:01

Machine Head zapowiada "Do or Die"

Udostępnij! Tweetnij!

Metalowa ekipa Machine Head w przyszłym miesiącu opublikuje nowe nagranie.

Machine Head fot. Warner Music Poland

Zespół przygotował dla fanów utwór "Do or Die". Planowana na wrzesień premiera piosenki zbiegnie się w czasie z trasą koncertową z okazji 25-lecia debiutanckiego albumu "Burn My Eyes". Na żywo kapela zaprezentuje w całości materiał z płyty z 1994 roku. W ramach trasy Machine Head 18 października zagrają w Gdańsku w klubie B90 i dzień później, 19 października w warszawskiej Progresji.

Numer "Do or Die" zarejestrowano w grudniu ubiegłego roku z udziałem Carlosa Cruza z Warbringer, który siadł za bębnami po odejściu Dave'a McClaina.

W sierpniu 1994 roku, Robert Flynn, Logan Mader, Adam Duce i Chris Kontos, od tej pory znani jako Machine Head, wydali swój debiutancki album – "Burn My Eyes". Płyta została bardzo dobrze przyjęta i odniosła komercyjny sukces. Z okazji 25 lat od premiery, w październiku 2019, Amerykanie wyruszą w trasę koncertową, a na scenie zobaczymy oryginalny skład zespołu – do Flynna i Jareda MacEacherna, którzy obecnie stanowią skład Machine Head, dołączą Mader i Kontos.Udostępnij! Tweetnij!