Aktualności

28-08-2019-12:23:49

Paweł Deląg w teledysku Tides From Nebula

Udostępnij! Tweetnij!

Tides From Nebula zaprezentowali nowy teledysk do utworu "Ghost Horses", w którym zagrał Paweł Deląg.

Paweł Deląg fot. Kino Świat

Za reżyserię wideo odpowiada Vasco Mendes. - Wraz z twórcą teledysku postanowiliśmy opowiedzieć w nim historię tzw. "duchów", które wiecznie nad kimś czuwają - komentują członkowie formacji. - Takie czuwanie może być jednocześnie zbawieniem, ale może być również przekleństwem. Posłużyliśmy się wyrazistym przykładem w postaci bardzo ważnej osobistości i jego "duchów", czyli ochroniarzy. W rolę VIP-a wcielił się znany aktor Paweł Deląg i naszym zdaniem efekt końcowy wygląda doskonale.

Utwór "Ghost Horses" jest drugim singlem z nowego albumu grupy, który będzie nosił nazwę "From Voodoo To Zen" i ukaże się 20 września bieżącego roku.

Najbardziej znany instrumentalny zespół z naszego kraju powraca z nowym krążkiem po trzyletniej przerwie. Jest to pierwszy materiał nagrany w trzyosobowym składzie. Na płycie pojawiają się goście, którzy odpowiadali za partie instrumentów smyczkowych czy dętych. Za produkcję i nagranie odpowiada sam zespół, a za miks/mastering Jacek Miłaszewski z 5dB Ride.

Tracklista "From Voodoo To Zen":
1. Ghost Horses
2. The New Delta
3. Dopamine
4. Radionoize
5. From Voodoo to Zen
6. Nothing to Fear and Nothing to Doubt
7. Eve White, Eve Black, Jane

Paweł Deląg znany jest przede wszystkim z kinowych przebojów z lat 90., jak "Młode wilki", "Szamanka", "Kiler" czy "Złoto dezerterów". Wystąpił też w obrazie i serialu "Quo Vadis", gdzie wcielił się w Marka Winicjusza. Ostatnio zagrał w filmie "Gwiazdy".Udostępnij! Tweetnij!