Aktualności

01-10-2019-09:35:08

Brakuje miłości Iggy'emu Popowi

Udostępnij! Tweetnij!

Iggy Pop opublikował klip do kompozycji "Loves Missing".

Iggy Pop fot. Archiwum artysty

W kameralnym klipie poza Iggy Popem występuje także wokalistka bandu Las Nubes, Ale Campos. Za reżyserię teledysku odpowiada Simon Taylor.

"Loves Missing" promuje album "Free", który trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 6 września 2019 roku.

- To płyta, na której inni artyści mówią w moim imieniu, ale ja użyczam swojego głosu - mówi Iggy Pop. - Pod koniec tras promujących "Post Pop Depression" doszedłem do wniosku, że muszę pozbyć się problemu chronicznej niepewności, który od dawna torpedował moje życie oraz karierę. Czułem się również wyzuty z energii. Miałem moment, w którym pragnąłem po prostu włożyć ciemne okulary, odwrócić się i odejść. Chciałem być wolny. Wiem, że to tylko iluzja, a wolność to jedynie poczucie. Jednak całe swoje życie spędziłem w przekonaniu, że to uczucie jest wszystkim, do czego warto dążyć – niekoniecznie szczęście czy miłość, ale właśnie wolność. Dlatego album "Free" po prostu mi się przydarzył, a ja na to pozwoliłem.

"Free" to następca wydanego w 2016 "Post Pop Depression". Nowy album brzmieniowo nie ma jednak nic wspólnego z poprzednikiem - jak również z pozostałymi albumami Iggy'ego Popa.Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Iggy Pop