Aktualności

10-10-2019-17:24:56

Viki Gabor jest superbohaterką

Udostępnij! Tweetnij!

Viki Gabor zaprezentowała teledysk do piosenki "Superhero".

Viki Gabor fot. Universal Music Polska

Viki Gabor, w związku z olbrzymim zainteresowaniem utworem "Superhero", udostępniła oficjalny teledysk do piosenki. Klip nasycony jest kolorami, młodzieńczą energią i radością.

Klip został nakręcony w malowniczych lokacjach województwa dolnośląskiego, które jest partnerem Junior Eurovision 2019. Za produkcję teledysku odpowiadają Pascal Production, twórcy teledysków "Lay Low" Roksany "Roxie" Węgiel czy "Nie mów mi nie" Marty Gałuszewskiej.

Autorami utworu są: Patryk Kumór i Lanberry, którzy napisali tekst do utworu "Anyone I Want To Be" – to właśnie z tym singlem Roksana Węgiel triumfowała na Eurowizji Junior rok temu, zapewniając Polsce historyczne zwycięstwo – oraz Dominic Buczkowski-Wojtaszek.

Za układy taneczne w klipie odpowiedzialni są tancerze Egurrola Dance Studio, pod przewodnictwem choreografa Artura Golca.

Finałowy występ Viki w "Szansie na sukces" ma w sumie ponad 1,2 mln wyświetleń i niezwykle pozytywny odbiór. W internecie aż huczy od przypuszczeń, że Polska ma szansę po raz drugi z rzędu wygrać Eurowizję Junior. Czy tak będzie – przekonamy się już 24 listopada 2019 podczas finału w Gliwicach.Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Viki Gabor