Aktualności

12-11-2019-13:38:49

Korn i Bring Me The Horizon na Impact Festivalu 2020

Udostępnij! Tweetnij!

Korn i Bring Me The Horizon wystąpią 2 czerwca 2020 roku na Impact Festival 2020 w Łodzi.

Korn fot. EMI Music Poland

Korn i Bring Me The Horizon wystąpią 2 czerwca 2020 roku na Impact Festival 2020 w Łodzi – ósmej edycji festiwalu, na którym zagrali już tacy artyści jak Tool, Ozzy Osbourne, Alice of Chains i System of a Down.

Korn to prekursorzy i twórcy nu-metalu. We wrześniu ukazał się ich trzynasty album "The Nothing". Mają na koncie dwie nagrody Grammy.

Z deathcorowego undergroundu po szczyty alternatywno-rockowych list przebojów – Bring Me The Horizon, wielokrotnie nagrodzony złotą i platynową płytą, światowy gigant muzyki rockowej, przez ostatnią dekadę nie pozostawił nikogo obojętnym.

Na początku swojej kariery dali się poznać jako autorzy mocnych, metalcorowych kompozycji, jak "Chelsea Smile". W późniejszym okresie kariery złagodzili swoje brzmienie i wprowadzili do niego elementy elektroniki, co zaowocowało powstaniem takich hitów jak "Can You Feel My Heart" czy "Sleepwalking". Zespół wydał w tym roku swój szósty w karierze krążek, zatytułowany "amo". To bez wątpienia ich budzący największe emocje i przekraczający wszelkie gatunkowe ramy album.

Najnowszy singiel Bring Me The Horizon to utwór "Ludens", który znalazł się na albumie "Death Stranding: Timefall", promującym najnowszą grę Hideo Kojimy na PlayStation 4 – "Death Stranding".
Udostępnij! Tweetnij!