Aktualności

15-11-2019-18:15:01

R3HAB, Zayn i Jungleboi prezentują "Flames"

Udostępnij! Tweetnij!

R3HAB, Zayn i Jungleboi opublikowali nagrany wspólnie singel "Flames".

Zayn fot. Sony Music

Po premierze singla "All Comes Back To You", R3HAB ponownie przekracza bariery gatunkowe i prezentuje kolejny utwór – to najbardziej gwiazdorska współpraca w jego dotychczasowym dorobku. W "Flames" słyszymy bowiem Zayna, gwiazdora One Direction oraz Jungleboia.

Za produkcję "Flames" odpowiada R3HAB, a elektroniczne bity i bas świetnie komponują się ze zmysłowym wokalem Zayna.

– Pracowałem nad "Flames" od 2017 z Jungleboiem, a kiedy dostaliśmy telefon od Zayna, że jest zainteresowany, zgodziliśmy się bez wahania - mówi R3HAB. - Rezultat jest co najmniej epicki. Jestem niezwykle dumny z tego kawałka i nie mogę się doczekać, gdy wszyscy go usłyszycie.

R3HAB, a tak naprawdę Fadil El Ghoul, to duńsko-marokański artysta, który debiutował w 2017 niezależnie wydanym albumem "Trouble" (jako CYB3RPVNK). W 2019 znalazł się na 14. miejscu prestiżowej listy DJ Mag's Top 100. Największym dotychczasowym hitem artysty jest utwór "All Around The World" z A Touch of Class, który do tej pory zgromadził już 200 milionów streamów.

Zayn Malik opuścił szeregi One Direction w marcu 2015 roku. Ostatnia płyta zespołu z jego udziałem to "Four" z listopada 2014 roku. Jego solowy debiut, "Mind of Mine", trafił do sprzedaży 25 marca 2016 roku. Drugi solowy album Zayna "Icarus Falls" trafił do fanów w grudniu 2018 roku.Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: R3HAB