Aktualności

18-11-2019-18:28:15

Sofi Tukker wracają do Warszawy

Udostępnij! Tweetnij!

29 kwietnia w warszawskiej Progresji wystąpi duet Sofi Tukker. Na koncie mają hity "Drinkee" czy "Best Friend", dwie nominacje do Grammy i setki milionów streamów.

Sofi Tukker fot. Archiwum

Nowojorczycy będą promować swoją najnowszą, długo wyczekiwaną EP-kę, "Dancing On The People", której premiera miała miejsce we wrześniu. Zespół nie może się doczekać grania nowych utworów na żywo. - Mamy wrażenie, że ten zestaw piosenek naprawdę oddaje to, jakie to uczucie występować na całym świecie, nawiązując więź z ludźmi i żyć muzyką - mówią artyści. - Jest to odbicie naszych doświadczeń życiowych z ostatniego roku (zarówno tych, które świętowaliśmy, jak i tych, które były dla nas wyzwaniem) i naszych występów na żywo, które są coraz większe i coraz bardziej szalone.

Sofi Tukker to nowojorski duet, który poznał się przypadkowo podczas uniwersyteckiego przedstawienia, w którym oboje występowali. Ich pierwsza napisana wspólnie piosenka "Drinkee" viralowo rozeszła się po sieci, co zaowocowało nominacją do Grammy i milionami odsłuchów na Spotify. Ich debiutancki album, "Treehouse", ukazał się w 2018 roku i również został nominowany do Grammy w kategorii Dance/Electronic Album, a singel "Best Friend" znalazł się na listach przebojów na całym świecie.

Teraz Sophie Hawley-Weld i Tucker Halpern wyruszają na misję, która ma na celu "zamordować wstyd luźnymi imprezami tanecznymi" na swojej trasie R.I.P. Shame World Tour. Duet zawita do Progresji w Warszawie 29 kwietnia 2020 roku. Bilety w cenie 99 zł będą dostępne od 22.11 przez fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl oraz w Empikach.Udostępnij! Tweetnij!