Aktualności

13-12-2019-14:16:36

FKA twigs, Martin Garrix, Michael Kiwanuka, Big Thief oraz Foals na Open'erze

Udostępnij! Tweetnij!

FKA twigs, Martin Garrix, Michael Kiwanuka, Big Thief oraz Foals dołączają do składu Open'er Festival 2020.

FKA twigs fot. Sonic Records

Po tegorocznym, zbierającym doskonałe recenzje albumie "Magdalene" pora na koncert FKA twigs na Open’erze 2020. Jedna z najbarwniejszych artystek tej dekady wystąpi w Gdyni 4 lipca.

Martin Garrix to od kilku lat absolutny top najlepszych DJ-ów na świecie. Jeden z najbardziej utytułowanych producentów zamknie tanecznie piątkowy wieczór na Orange Main Stage 3 lipca.

Uwielbiamy i czekamy na Michaela Kiwanukę, jednego z najciekawszych brytyjskich artystów ostatnich lat. W ubiegłym miesiącu kolejny fenomenalny album, a pod sceną widzimy się 3 lipca w Gdyni.

Rockowe objawienie ostatnich lat i dwa tegoroczne albumy na 3 i 13 miejscu najlepszych płyt według Pitchforka. Zespół Big Thief wystąpi w Gdyni 2 lipca na Alter Stage.

Dwie części albumu "Everything Not Saved Will Be Lost" to tegoroczny projekt grupy Foals, który zebrał świetne recenzje i dał im pierwsze w karierze miejsce na szczycie sprzedaży w UK. Zagrają na Orange Main Stage.

Na Open'er Festival 2020 wystąpią A$AP Rocky, Big Thief, FKA twigs, Foals, Martin Garrix, Michael Kiwanuka, Kendrick Lamar, Taylor Swift, Thom Yorke, Twenty One Pilots. Impreza odbędzie się w dniach 1-4 lipca 2020.Udostępnij! Tweetnij!