Aktualności

07-01-2020-15:38:27

Kayah "Ramię w ramię" z Viki Gabor

Udostępnij! Tweetnij!

Supermenka i Superhero łączą siły. Viki Gabor i Kayah nagrały wspólną piosenkę.

Kayah i Viki Gabor fot. Dawid Ziemba

Dwie kobiety. Dwa pokolenia. Dwa niesamowite głosy. Viki Gabor i Kayah łączą siły we wspólnym utworze "Ramię w ramię".

Utwór, który powstał z połączenia dwóch niezwykłych talentów kobiet z różnych pokoleń – doświadczonej Kayah, która na swoim koncie ma olbrzymi dorobek artystyczny oraz bardzo młodej,choć mogącej pochwalić się międzynarodowym sukcesem jakim niewątpliwie jest zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019 – Viki Gabor.

Piosenka napisana została przez autorów sukcesu "Superhero" czy "Anyone I want to be" – Lanberry, Patryka Kumóra praz Dominika Buczkowskiego z udziałem Kayah w tworzeniu tekstu, natomiast za partie akordeonu w utworze odpowiedzialny jest Marcin Wyrostek.

- Utwór został stworzony z myślą o wszystkich kobietach, siostrach, dziewczynach, które trzymają się razem i dzięki temu mogą zmieniać świat - mówi Kayah.

- Nie sądziłam, że taka chwila nadejdzie i to tak szybko. Współpraca z Kayah to dla mnie zaszczyt i przyjemność. Cieszę się ogromnie, że powstał ten utwór i mam nadzieję, że przyniesie słuchaczom dużo fajnych chwil i emocji - dodaje Viki Gabor.

Teledysk, za który odpowiedzialna jest agencja Pompidou, nawiązuje zarówno do przesłania jak i energii utworu. Jest kolorowy, żywy, energiczny, a występują w nim tylko kobiety.
Udostępnij! Tweetnij!