Aktualności

07-01-2020-15:50:22

Hans Zimmer pracuje dla Jamesa Bonda

Udostępnij! Tweetnij!

Hans Zimmer napisze muzykę do nowego Bonda, filmu "Nie czas umierać".

Hans Zimmer fot. Sony Music

Reżyser filmu Cary Fukunaga chciał by muzykę do filmu napisał jego stały współpracownik Dan Romer. Ponieważ jednak doszło do konfliktu między Eon Productions zarządzanym przez rodzinę Broccoli, a kompozytorem jego pracę przejął Hans Zimmer. Będzie to pierwsze spotkanie niemieckiego kompozytora z Bondem, który ma na koncie 10 nominacji do Oscara i jedną statuetkę.

Nowy, 25. już Bond, czyli "Nie czas umierać" w kinach pojawi się 3 kwietnia 2020 roku. Jako Bond wystąpi oczywiście Daniel Craig. Reżyserem filmu jest Cary Joji Fukunaga ("Detektyw").

Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright, wzmocnieni przez Anę de Armas, Daliego Benssalah, Davida Dencika, Lashanę Lynch, Billy'ego Magnussena oraz nagrodzonego Oscarem Ramiego Maleka, to obsada godna 25. odsłony Bonda, a zarazem ostatniego występu Daniela Craiga w tej roli.

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Hans Zimmer pracował/będzie pracował ostatnio przy filmach "Diuna", "Top Gun: Maverick" czy "Wonder Woman 1984".Udostępnij! Tweetnij!