Aktualności

06-02-2020-11:59:15

Dawid Podsiadło, Ryfa Ri i Vito z Bitaminy na płycie Pauliny Przybysz

Udostępnij! Tweetnij!

Paulina Przybysz ogłosiła znakomitych gości, którzy pojawią się na albumie - mowa o Dawidzie Podsiadło w utworze "Dobrze", Ryfie Ri w "XX" i Vicie z Bitaminy w "Minimalizmie".

Paulina Przybysz "Odwilż" fot. Kayax

- Przybysz z Kosmosu... lubię kiedy krzyżują nam się nasze kosmiczne szlaki - mówi Vito o współpracy z Pauliną Przybysz. - Po każdej współpracy z Pauliną - czy to występy na żywo, nagrania lub udział w teledyskach czuję, że jestem o krok dalej. Ona wie, że się stresuję, bo nie wszystko umiem, ale jej spokojne spojrzenie mówi: "nie bój d..., wszystko będzie dobrze!

20 lutego 2020 nadejdzie "Odwilż" - druga solowa płyta Pauliny Przybysz. Zbiór utworów został stworzony przez artystkę zimą 2018/2019 roku na poddaszu małej pracowni w lesie, z widokiem na drzewa uginające się pod czapami śniegu, a potem skraplające się w słońcu.

Paulina Przybysz tradycyjnie tworzyła muzykę przy współpracy z młodymi zdolnymi producentami jak Vito i Amar ze składu Bitamina, Paweł Stachowiak (Kroki, EABS), Marek Pędziwiatr, Spisek 1 (Night Marks, EABS), Adam Kabaciński, Max Psuja. Na płycie usłyszymy także bębny Wiktorii Jakubowskiej. Za brzmienie albumu "Odwilż", podobnie jak przy "Chodź Tu" czy nagraniach Rity Pax, odpowiada Jacek Antosik.

Po raz pierwszy w dotychczasowej historii swoich wydawnictw, Paulina Przybysz zdecydowała się na słowa w całości napisane przez nią w języku polskim. Na płycie znajdziemy klasyczne strumienie świadomości o tematyce społecznej, duchowej, futurystycznej, romantycznej i intymnej.

Paulina Przybysz rusza z nowym materiałem w trasę koncertową:
26.03.20 Wrocław | Stary Klasztor
28.03.20 Kraków | Alchemia
29.03.20 Warszawa | Dzik
02.04.20 Poznań | Scena na Piętrze
03.04.20 Bydgoszcz| Mózg
04.04.20 Gdańsk | Drizzly Grizzly
05.04.20 Olsztyn | Ceiik


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!