Aktualności

17-06-2020-15:15:03

Paulina Przybysz postanowiła zostać dresiarą

Udostępnij! Tweetnij!

W ramach projektu "Albo Inaczej" Paulina Przybysz przygotowała utwór "Trzeba było zostać dresiarą", czyli swoją interpretację piosenki Tego Typa Mesa, "Trze'a było".

Paulina Przybysz fot. Kayax

"Trzeba było zostać dresiarą" to soulowo-jazzowa wariacja na temat jednego z najpopularniejszych nagrań Mesa. Za nową aranżacje muzyczną odpowiadają Night Marks. Okładkę oraz animację obrazującą numer na YouTube przygotował Maciej Rogało.

- Jako autorka piosenek i rymów, mam ogromny szacunek do literackiej warstwy dzieł więc podejście do tej piosenki wiązało się z długim procesem redagowania - komentuje Przybysz. - Bardzo żałuję że nie mogłam dojść do zwrotki o The Tribe Called Quest oraz o systemie penitencjarnym ale gęstość nawijki Piotrka w przekładzie na jednak piosenkę mogłaby trwać 10 minut i serio, przysięgam najpierw do tego doszło co było mega zabawą. Po pogodzeniu się z odcinaniem poszczególnych fragmentów powstał skrót jakże zabawnego przekazu.

Choć "Trzeba było zostać dresiarą" nie zapowiada trzeciej części projektu, nowe nagrania spod szyldu "Albo Inaczej" usłyszymy już bardzo niedługo.

W lutym 2020 roku ukazała się nowa płyta Pauliny Przybysz, "Odwilż".

Udostępnij! Tweetnij!