Aktualności

14-02-2020-07:25:47

Sam Smith przedstawia piosenkę "To Die For"

Udostępnij! Tweetnij!

Zgodnie z zapowiedzią, Sam Smith zaprezentował pierwszy singiel z nadchodzącej płyty "To Die For".

Sam Smith fot. Universal Music Polska

Wydawnictwo promuje nagranie tytułowe, w którym wykorzystano sample z filmu "Donnie Darko" z 2001 roku. Pełnej zniekształconych wokali i produkcyjnych efektów ballady można posłuchać poniżej.

- Wypuszczenie tej piosenki będzie czymś naprawdę szalonym - mam wrażenie, że utwór powstał w najgłębszych partiach mojej osoby - mówił wcześniej popowy gwiazdor. - Praca nad kawałkiem z Jimmym Napesem i Stargate w Los Angeles podczas czasu odkrywania samego siebie i złamanego serca... "To Die For" dedykuję wszystkim samotnym sercom na Walentynki. Całuję.

Album ukaże się 1 maja. "To Die For" to następca świetnie przyjętych singli "How Do You Sleep", "I Feel Love" (cover Donny Summer) i duetu z Normani "Dancing with a Stranger" - ten ostatni sprzedał się w nakładzie przekraczającym 10 mln egzemplarzy i zdobył ponad dwa miliardy streamów, ma również status platyny w 19 krajach.

Dotychczasową dyskografię Sama Smitha zamyka "The Thrill of it All" (2017). Album promował m.in. singiel "Too Good At Goodbyes", który niedawno stał się drugą piosenką Smitha z ponad miliardem streamów w Spotify- po "Stay With Me".

Sam Smith może pochwalić się 10 milionami subskrypcji na YouTube, a albumy artysty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 25 mln egzemplarzy. Smith ma na koncie cztery Grammy, trzy BRIT, Złoty Glob i Oscara (za piosenkę "Writing's On The Wall").Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Sam Smith