Aktualności

21-02-2020-20:10:49

Billie Eilish z numerem jeden w Wielkiej Brytanii

Udostępnij! Tweetnij!

Billie Eilish ma swój pierwszy numer jeden w Wielkiej Brytanii dzięki piosence "No Time To Die".

Billie Eilish fot. Universal Music Polska

Amerykanka pierwsza pozycję brytyjskiej listy przebojów zdobyła z przytupem. Liczba sprzedanych singli wynosi 90 tysięcy i jest to rekord jeśli chodzi o piosenkę do Bonda. Wcześniejszy padł przy okazji Sama Smitha i jego kompozycji "Writing's On The Wall" z 2015 roku, która znalazła w takim samym czasie 70 tysięcy nabywców. Jeśli chodzi o streamy to przez 7 dni wyniosły one w Wielkiej Brytanii 10,6 milionów.

Nowy, 25. już Bond, czyli "Nie czas umierać" w kinach pojawi się 3 kwietnia 2020 roku. Jako Bond wystąpi oczywiście Daniel Craig. Reżyserem filmu jest Cary Joji Fukunaga ("Detektyw"). Johnny Marr pomoże Hansowi Zimmerowi w komponowaniu muzyki do dzieła.

Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright, wzmocnieni przez Anę de Armas, Daliego Benssalah, Davida Dencika, Lashanę Lynch, Billy'ego Magnussena oraz nagrodzonego Oscarem Ramiego Maleka, to obsada godna 25. odsłony Bonda, a zarazem ostatniego występu Daniela Craiga w tej roli.

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Billie Eilish przeszła do historii jako najmłodszy artysta, który zdobył cztery nagrody Grammy w najważniejszych kategoriach. Zgodnie z przewidywaniami 18-latka odebrała nagrody za piosenkę roku, album roku, kompozycję roku oraz dla nowej artystki. Sukces zawdzięcza płycie "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" (2019) oraz singlowi "Bad Guy".


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!