Aktualności

08-04-2020-12:23:55

Bovska prezentuje "Między nami"

Udostępnij! Tweetnij!

Bovska publikuje kolejny kawałek czwartego albumu, "Sorrento". Już dziś premiera singla "Między nami".

Bovska "Sorrento" fot. Agora

Utwór inspiruje do zatrzymania się i spojrzenia na świat z innej perspektywy. Zachęca by wsłuchać się w ciszę, dostrzec siebie nawzajem, ocenić to, jacy jesteśmy sami ze sobą, ale i z drugim człowiekiem. Bovska namawia do oddechu, do przyjrzenia się wartościom jakimi się kierujemy.

- Publikuję ten teledysk w czasie izolacji. Jesteśmy zamknięci w domach, a mimo to MIĘDZY NAMI dzieje się dużo - mówi Bovska. - Mimo oddzielenia w przestrzeni, łączą nas relacje, których żaden wirus nie jest w stanie tak łatwo złamać. Może dla niektórych to czas próby? A dla innych czas docenienia tego, co mają? Powrotu do najprostszych, najważniejszych wartości.

Tekstówka do utworu "Między nami" zostało w całości wyprodukowana w trakcie tego wyjątkowego czasu pandemii. Obraz ten jest owocem współpracy Bovskiej z Bartkiem Szadurskim, z którym stworzyli wspólnie teledysk do "Kimchi" oraz Marcinem Kopcem, z którym artystka zrealizowała dwa ostatnie teledyski: "Wujek G" i "Będę przy Tobie".

"Marcin sięgnął po nagrania, których nie wykorzystaliśmy wcześniej. To zaledwie kilka ujęć, jednak zmontowanych graficznie i konceptualnie. Na warstwę video wkroczyliśmy z Bartkiem. Wymyśliliśmy w jaki sposób poprzez kolaże video najlepiej oddać charakter piosenki. Stworzyłam ilustracje i maski, napisałam ręcznie wszystkie teksty a Bartek te elementy poukładał i zanimował. Tym sposobem powstało nasze lyric video z czasów zarazy."

Utwór "Między nami" jest czwartym singlem z najnowszego albumu Bovskiej: "Sorrento", którego premiera odbędzie się już 24 kwietnia. Bovska stworzyła album we współpracy z Janem Smoczyńskim, będącym współkompozytorem oraz producentem muzycznym albumu. Na krążku słychać nową odsłonę tej od początku elektryzującej współpracy. Warstwę liryczną Bovska stworzyła sama, jak zawsze. Jedynym wyjątkiem jest piosenka "Guziki", w której Bovska zostawiła przestrzeń dla Vienia.

"Sorrento" tracklista:
1. Ciao
2. Między nami
3. Leżałam
4. Wujek G.
5. Włącz, wyłącz
6. Sorrento
7. Będę przy tobie
8. Guziki feat. Vienio
9. Raty
10. Stany
11. Paolo C.
12. UVA
13. Pytania
14. Pa para rapa


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: bovska