Aktualności

17-07-2020-12:57:46

Boska zabiera w podróż z przystankami "Sorrento Performance"

Udostępnij! Tweetnij!

Bovska podzieliła się z fanami pierwszym odcinkiem "Sorrento Performance".

Bovska fot. Julia Pietrzak

"Sorrento Performance" to wydarzenie łączące w sobie ideę koncertu i spektaklu tanecznego. Dedykowane jest nowemu albumowi Bovskiej - "Sorrento", który ukazał się 24 kwietnia bieżącego roku.

- "Sorrento Performance" to spełnienie jednego z moich artystycznych marzeń, by taniec stał się integralną częścią koncertu Bovskiej - komentuje artystka. - W Polsce nie było dotąd takich realizacji. Mam wielką nadzieję, że ta ogromna praca około 40-osobowej ekipy będzie mogła zaistnieć jeszcze nie raz na deskach teatru, z widownią nie tylko online. Sam proces pracy nad Performance był bardzo twórczy i intensywny i cieszę się, że mogłam przez niego przejść, wraz z choreografka Agą Konopką, a także tancerką Anitą Sawicką oraz z Janem Smoczyńskim, z którym pracowaliśmy nad dostosowaniem muzyki do spektaklu jakim stał się nasz koncert.

Materiał wideo, który powstał z koncertu (streaming tego wyjątkowego wydarzenia można było oglądać live na Facebook i YT Artystki prosto z desek Teatru Syrena), został przygotowany jako odrębne od streamu dzieło, odpowiednio zmontowane i wyreżyserowane przez Marcina Kopca oraz pocięte na odcinki.

Podczas każdego umieszczenia nowego materiału Bovska będzie robić relacje LIVE na Facebook i YouTube, gdzie w czasie rzeczywistym będzie oglądać nagrany materiał, komentować go i wchodzić w interakcje z odbiorcami.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: bovska