Aktualności

22-06-2020-18:39:49

Bovska szykuje Sorrento Performance

Udostępnij! Tweetnij!

Bovska zamierza po raz kolejny zaskoczyć fanów. 8 lipca w warszawskim Teatrze Syrena odbędzie się wyjątkowe wydarzenie: Sorrento Performance.

Bovska "Sorrento" fot. Agora

Sorrento Performance to wydarzenie łączące w sobie ideę koncertu i spektaklu tanecznego. Dedykowane jest nowemu albumowi Bovskiej - "Sorrento", który ukazał się 24 kwietnia 2020 roku, ale ze względu na czas swojej premiery i trwające zamrożenie branży artystycznej, wciąż nie ma szansy zaistnieć w regularnej wersji koncertowej, dostępnej dla publiczności w poszczególnych miastach.

Artystka postanowiła zatem wyjść do swojego słuchacza i zaprezentować mu koncert w zupełnie wyjątkowej, niecodziennej, rozbudowanej formule łączącej muzykę z tańcem, w rozumieniu tańca współczesnego. Sorrento Performance to spójna twórcza wypowiedź wielu zaangażowanych twórców: Bovskiej i jej zespołu, kostiumografa, scenografa, choreografa i tancerzy. Tego typu rozwiązania są wciąż niezwykle rzadko spotykane na naszym rodzimym rynku muzycznym.

Sorrento Performance będzie ogólnodostępne online w czasie rzeczywistym, w formie bezpłatnego streamingu na Facebooku oraz YouTube Bovskiej.

Wydarzenie na Facebooku.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: bovska