Aktualności

15-04-2020-13:12:05

Sam Smith i Demi Lovato we wspólnym singlu "I’m Ready"

Udostępnij! Tweetnij!

Sam Smith ogłasza nowy singiel "I’m Ready". W kawałku gościnnie pojawia się Demi Lovato. Premiera utworu w najbliższy piątek, 17 kwietnia.

Sam Smith i Demi Lovato fot. Universal Music Polska

Również w piątek pojawi się klip do singla. Za reżyserię odpowiada Jora Frantzis (Cardi B, Rosalia), a autorem choreografii jest Sean Bankhead (Normani, Missy Elliot).

W ciągu ostatnich 12 miesięcy Sam Smith wydali "To Die For", "How Do You Sleep?" oraz "Dancing With a Stranger", duet z Normani. Singiel "I’m Ready" ukazuje się po ogłoszeniu przesunięcia premiery albumu. Szczegóły dotyczące trzeciego krążka Smitha pojawią się w ciągu najbliższych miesięcy. Sam Smith jest laureatem Oscara za piosenkę "Writing's On The Wall" z filmu "Spectre".

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Jej płyta, "Confident" z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Jej ostatni krążek to "Tell Me You Love Me" z 2017 roku. Amerykana pojawiła się gościnnie na najnowszej płycie Christiny Aguilery, "Liberation". Na ekranie Lovato można było oglądać w produkcjach "Glee", "Od zmierzchu do świtu" i "Zoolander 2". Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski". Niedawno w serwisach cyfrowych pojawił się nowy utwór "I Love Me" z klipem w reżyserii Hannah Lux Davis.Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Sam Smith