Aktualności

04-05-2020-15:56:05

"Ramię w ramię" Viki Gabor i Kayah ze statusem platyny

Udostępnij! Tweetnij!

Singel "Ramię w ramię" Viki Gabor oraz Kayah pokrył się platyną. To kolejne wyróżnienie w karierze tej młodej artystki. Na początku roku ogłoszono, że jej eurowizyjny hit "Superhero" jest podwójnie platynowy.

Viki Gabor "Gataway" fot. Universal Music Polska

Singel "Ramię w ramię" ukazał się 7 stycznia 2020. Piosenka została napisana przez autorów "Superhero" czy "Anyone I Want To Be" – Lanberry, Patryka Kumóra praz Dominika Buczkowskiego z udziałem Kayah w tworzeniu tekstu, natomiast za partie akordeonu w utworze odpowiedzialny jest Marcin Wyrostek.

Singel okrzyknięty został hitem karnawału 2020, królował na listach przebojów w stacjach radiowych oraz na Karcie na Czasie w serwisie YouTube. Obecnie teledysk do singla ma prawie 28 milionów wyświetleń, a singel stale znajduje się na liście TOP200 Spotify (176. miejsce na dzień 02.05). W sumie "Ramię w ramię" odtworzone zostało w Spotify prawie 4 miliony razy.

Warto podkreślić, że Viki Gabor nie skończyła jeszcze 13 lat, a pochwalić może się już kilkoma dużymi sukcesami oraz dziesiątkami milionów wyświetleń i streamów. Najnowszy singel artystki to "Getaway".


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: viki gabor