Aktualności

15-05-2020-16:22:01

Jonas Brothers i Karol G prezentują "X"

Udostępnij! Tweetnij!

Jonas Brothers prezentują dwie nowe piosenki w ramach wydawnictwa "XV" – to "X" z gościnnym udziałem Karol G oraz "Five More Minutes".

Jonas Brothers fot. Universal Music Polska

Fani zespołu mogli usłyszeć fragmenty obu utworów w dokumencie "Happiness Continues", a następnie domagali się oficjalnych wydawnictw. Do kawałka "X" powstał teledysk nakręcony w warunkach kwarantanny, którego premiera odbędzie się wkrótce. Pierwszy fragment "Five More Minutes" można było usłyszeć w wideo prezentowanym na ceremonii Grammy 2020.

Premierowe wykonanie na żywo "X" z Karol G odbędzie się w programie Lebrona Jamesa "Graduate Together: America Honors The Class of 2020", który będzie emitowany na antenie stacji ABC, CBS, FOX i NBC w niedzielę 16 maja. Trzy dni później artyści zaprezentują utwór w finale "The Voice" NBC.

Po sześcioletniej przerwie, Jonas Brothers niespodziewanie powrócili w 2019 z singlem "Sucker", który stał się światowym hitem. Zadebiutował na szczycie Billboard Hot 100, a w Stanach uzyskał status trzykrotnej platyny. Grupa wydała album "Happiness Begins". Na trasę Happiness Begins Tour sprzedano ponad 1,2 milionów biletów. Fani mogli także obejrzeć dwa filmy dokumentalne o zespole: "Chasing Happiness" (2019) oraz "Happiness Continues" (2020). Oba są dostępne w Amazon Prime Video.








Udostępnij! Tweetnij!