Aktualności

20-05-2020-21:35:57

Sia nakręciła film z Kate Hudson

Udostępnij! Tweetnij!

Sia opublikowała singel "Together" z filmu "Music".

Sia fot. Warner Music Poland

Sia, która ma na koncie dziewięć nominacji do Grammy i wiele milionów sprzedanych płyt, zaprezentowała nowy singiel "Together". Piosenka zapowiada nadchodzący album gwiazdy oraz wyreżyserowany przez nią film "Music". "Together" to jedna z 10 kompozycji, które artystka przygotowała na potrzeby swego kinowego dzieła.

Teledysk stanowi zapowiedź reżyserskiego debiutu piosenkarki. W filmie "Music" występują Kate Hudson, Leslie Odom, Jr. oraz doskonale znana fanom wokalistki tancerka Maddie Ziegler. Bohaterką obrazu jest Zu (Kate Hudson), alkoholiczka po odwyku, która próbuje jakoś ułożyć sobie życie. Niespodziewanie dowiaduje się, że została jedyną prawną opiekunką swej przyrodniej siostry Music (Maddie Ziegler) cierpiącej na spektrum autyzmu. W filmie Sia porusza dwa swoje ulubione tematy - odnajdywania tożsamości oraz tworzenia rodziny.

Scenariusz "Music" Sia przygotowała z Dallasem Claytonem, na podstawie opowiadania, które napisała w 2007 roku. Utwór "Together" powstał natomiast we współpracy z Jackiem Antonoffem i został przez niego wyprodukowany z pomocą Jesse'ego Shatkina.

W tym roku Się można było usłyszeć w utworze "On" zespołu BTS. Z kolei w ubiegłym roku, razem z Diplo i Labrinthem, nagrała płytę "Labrinth, Sia & Diplo Present... LSD".

W 2016 roku Sia wydała nominowany do Grammy album "This Is Acting", który nie tylko spotkał się z przychylnością krytyków, ale i ugruntował jej pozycję jednej z największych współczesnych gwiazd pop i najbardziej rozchwytywanych artystek. W "Klubie Miliarda Odsłon" na YouTube ma więcej klipów niż jakakolwiek inna wokalistka na świecie. Jej super przebój "Cheap Thrills" był w 2016 roku jednym z najdłużej utrzymujących się utworów w top 40 brytyjskiej listy przebojów. Poza solowymi sukcesami, Sia ma na koncie także hity napisane dla największych gwiazd popu, w tym Beyoncé, Kanye Westa, Rihanny, Britney Spears czy Katy Perry.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: sia