Aktualności

11-09-2020-12:03:17

David Guetta i Sia wracają z nowym utworem

Udostępnij! Tweetnij!

Po zgromadzeniu ponad 2 miliardów streamów z poprzednich kooperacji, David Guetta i Sia, ponownie połączyli siły przy nowym singlu "Let's Love".

David Guetta i Sia fot. Warner Music Polska

Nowy singiel został wyprodukowany i nagrany podczas tegorocznej izolacji. Piosenka ma nieść przesłanie miłości i nadziei na całym świecie.

Duet po raz pierwszy nawiązał współpracę w 2011 roku i stworzył megaprzebój "Titanium". Piosenka, która dziś ma ponad miliard streamów, dotarła do 3. miejsca radiowego zestawienia w USA i była piątym numerem Guetty w top 10 notowania Billboard Hot 100. Następnie, w 2012 roku artyści wrócili z "She Wolf (Falling To Pieces)", który zgromadził 500 milionów odsłon na YouTube. Później były jeszcze "Bang My Head" z Fetty Wapem (2015) oraz "Flames" (2018), który był najczęściej emitowanym utworem w europejskich rozgłośniach.

W tym roku David Guetta zebrał 1,5 miliona dolarów na rzecz walki z Covid-19 i skutkami pandemii dzięki streamowanym na żywo występom w Miami i Nowym Jorku, które przyciągnęły ponad 50 milionów widzów.


Sprawdź i kup bilet:
Udostępnij! Tweetnij!