Aktualności

22-06-2020-22:35:16

Fest Festival dopiero w 2021 roku

Udostępnij! Tweetnij!

Tegoroczne lato odbędzie się bez festiwali. Jedna z ostatnich zaplanowanych jeszcze na ten rok imprez - Fest Festival - właśnie została przeniesiona na przyszły rok.

Mark Ronson fot. Sony BMG

- Ciągle mieliśmy nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy i spotkamy się, aby razem bawić się w Parku Śląskim w Chorzowie - czytamy w komunikacie organizatorów. - Z ogromnym smutkiem informujemy, że ze względu na globalną sytuację epidemiologiczną, ograniczenia nałożone przez władze państw, a także z uwagi na ograniczenia wprowadzone w ruchu granicznym i lotniczym, przekładamy 2. edycję FEST Festivalu na przyszły rok.

FEST Festival 2021 odbędzie się 11-14 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie. Impreza potrwa 4 dni. Będzie nowy line-up, choć wystąpi wielu zaproszonych na ten rok artystów wystąpi. W planach są również warsztaty, spotkania i inne atrakcje.

W 2020 roku w Chorzowie koncerty planowali: James Bay, Sigrid, Denzel Curry, Mark Ronson, Daughter, La Roux czy Princess Nokia.

Bilety zachowują ważność na przyszły rok. Specjalna oferta pod tym adresem. Zwrotów można dokonywać w miejscach zakupu.Udostępnij! Tweetnij!