Aktualności

22-07-2020-17:08:23

Lanberry ma plan awaryjny na wakacje

Udostępnij! Tweetnij!

"Plan awaryjny" to nowy singiel Lanberry. Do sieci trafił słoneczny klip do piosenki.

Lanberry fot. Universal Music Polska

- "Plan awaryjny" niejako domyka historię moich poprzednich dwóch singli: "Zew" oraz "Tracę" - mówi artystka. - Chciałam, by ta piosenka kipiała optymizmem, lekkością i poczuciem wolności. Jest to też ostateczne rozliczenie z przeszłością, dające siłę. "Awaryjny zawiódł plan, ewakuacji nadszedł czas" - opisuję moment w naszym życiu, w którym wyczerpaliśmy wszelkie opcje ratowania relacji, przyjaźni, związku. Czasami trzeba powiedzieć dość, zamknąć rozdział raz na zawsze i iść dalej.

Za tekst odpowiada, jak zawsze, sama artystka, ale tym razem zaprosiła do współpracy jeszcze Monikę Wydrzyńską z zespołu Linia Nocna. Warstwa muzyczna to również zasługa Lanberry, którą wspierał kierownik muzyczny jej zespołu - Kuba Krupski. Do produkcji "Planu awaryjnego" wokalistka doprosiła jeszcze Dominica Buczkowskiego i Patryka Kumóra - sprawdzony duet producencki, z którym przygotowała już niejeden hit.

Do utworu powstał klimatyczny teledysk, nagrany w hollywoodzkim stylu lat 60., z zaskakującym zakończeniem. Klip do "Planu awaryjnego" został przygotowany w filmowej konwencji utrzymanej w klimacie retro. W wideo Lanberry, bawiąc się formą, z przymrużeniem oka opowiada wakacyjną przygodę. Słońce, wiatr we włosach i wakacyjny romans z… nieznajomym. Historia jakich wiele? Zdecydowanie nie - finał tej historii na pewno zaskoczy wszystkich.

Lanberry może pochwalić się ponad 70 milionów streamów oraz dwiema Platynowymi i czterema Złotymi płytami.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: lanberry