Aktualności

23-07-2020-11:55:59

Świętuj 10-lecie z One Direction

Udostępnij! Tweetnij!

23 lipca 2020 to bardzo ważna data dla fanów One Direction na całym świecie. Jest to 10. rocznica powstania zespołu. Oczywiście, nie obędzie się bez świętowania.

One Direction fot. Sony Music

Aby uczcić to wydarzenie, ku ekscytacji wiernych fanów, powstała nowa, jubileuszowa strona internetowa 1D, specjalnie przygotowane dla sympatyków zespołu okazjonalne wideo, interaktywne playlisty i inne okolicznościowe aktywności na platformach cyfrowych.

Już dziś o godzinie 13.00 uruchomiona zostanie specjalna strona internetowa "10 lat One Direction", która będzie wciągającym, interaktywnym doświadczeniem dla fanów. Witryna przyjmie formę osi czasu przedstawiającej historię grupy, od pierwszego przesłuchania aż do momentu zawieszenia działalności zespołu. W jednym miejscu znajdzie się archiwum teledysków, występów telewizyjnych, materiałów zakulisowych i innych rzadko dotychczas dostępnych treści.

Fani będą mogli również wygenerować na stronie własną playlistę "mixtape", która zostanie spersonalizowana w zależności od sposobu indywidualnej interakcji każdego fana z treścią witryny. Umożliwi także łączenie się z wybranymi serwisami streamingowymi i zapisywanie playlist na ich kontach.

Nowe, jubileuszowe wideo "10 Years of One Direction" stworzone z okazji rocznicy zostanie opublikowane dziś o godzinie 17.00. Film będzie dokumentował najważniejsze wydarzenia z kariery zespołu. Od momentu założenia w programie "X Factor" po wydanie singla "History". Będą w nim fragmenty teledysków, występów i filmów dokumentujących zdarzenia zza kulis. Zobaczymy tu również szczególną relację, jaką One Direction ma ze swoimi fanami.

To nie koniec niespodzianek od zespołu. Również 23 lipca o godzinie 20.00 w serwisach muzycznych pojawi się nowe wideo do piosenki "What Makes You Beautiful" w jakości 4K a przez kolejne cztery dni publikowane będą kolejne odświeżone klipy grupy: "Live While We're Young", "Story Of My Life", "Steal My Girl" oraz "History".

https://www.instagram.com/p/CC8g3QyBwZ8/
Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!