Aktualności

13-08-2020-10:44:34

Poruszająca reakcja Tomka Komendy na utwór Kazika

Udostępnij! Tweetnij!

Nowy numer Kazika "25 lat niewinności" z filmu o Tomku Komendzie dotarł do bohatera historii.

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" fot. Robert Pałka

Utwór Kazika Staszewskiego "25 lat niewinności" bije kolejne rekordy popularności. Teledysk promujący film o Tomaszu Komendzie - chłopaku skazanym na 25 lat więzienia za zbrodnię, której nie popełnił - obejrzało już ponad milion osób, piosenka jest chętnie grana także w kolejnych stacjach radiowych, w tym m.in. Eska Rock, Antyradio, Trójka, Radio Nowy Świat, Radio Kolor, RDC. Piosenkę usłyszał również bohater tej wstrząsającej historii, czyli Tomek Komenda. Poniżej znajdziecie klip z poruszającą reakcją Tomka oraz dedykacją, którą skierował do niego Kazik.

Autorem teledysku wykorzystującego ujęcia z filmu jest uznany, wielokrotnie nagradzany twórca krótkich form Jacek Kościuszko.

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" trafi do kin 18 września.

Tomasz Komenda, główny bohater poruszającego i emocjonującego filmu, jako młody chłopak trafił do więzienia. Został oskarżony i skazany za zbrodnie, których nie popełnił. W więzieniu spędził całą swoją młodość, czekając, aż sprawiedliwość znowu stanie po jego stronie. Jedyne na co mógł liczyć, to rodzina, która nigdy nie zwątpiła w jego niewinność.

Rolę Tomasza Komendy zagrał niezwykle utalentowany Piotr Trojan, mający na koncie udział w takich produkcjach, jak: "Chce się żyć" czy serial "Pułapka".

Wyśmienitą obsadę aktorską współtworzą zdobywcy prestiżowych polskich nagród filmowych, m.in.: Agata Kulesza, Jan Frycz, Andrzej Konopka, Magdalena Różczka i Dariusz Chojnacki.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: kazik