Aktualności

24-08-2020-14:54:33

Zajrzyj za kulisy teledysku Kazika z filmu o Tomku Komendzie

Udostępnij! Tweetnij!

Kazik oraz twórcy filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" zaprezentowali materiał z powstania teledysku do utworu przygotowanego do opartego na faktach obrazu.

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" fot. Robert Pałka

Kazik Staszewski był jedną z pierwszych osób w Polsce, które miały okazję zobaczyć film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Obraz Jana Holoubka zrobił na artyście tak duże wrażenie, że muzyk musiał obejrzeć go jeszcze dwukrotnie, z miejsca zgadzając się na stworzenie do niego piosenki.

- Ten film opowiada niesamowitą historię, pełną tragedii i dramatyzmu (…). To jeden z najlepszych filmów jakie widziałem w życiu - mówi Kazik.

Jego hit "25 lat niewinności" błyskawicznie podbił internet i rozgłośnie radiowe, a w serwisie YouTube został odtworzony niemalże półtora miliona razy. Dziś można obejrzeć kulisy powstania teledysku do tego niezwykłego utworu.

Autorem teledysku wykorzystującego ujęcia z filmu jest uznany, wielokrotnie nagradzany twórca krótkich form Jacek Kościuszko.

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" trafi do kin 18 września.

Tomasz Komenda, główny bohater poruszającego i emocjonującego filmu, jako młody chłopak trafił do więzienia. Został oskarżony i skazany za zbrodnie, których nie popełnił. W więzieniu spędził całą swoją młodość, czekając, aż sprawiedliwość znowu stanie po jego stronie. Jedyne na co mógł liczyć, to rodzina, która nigdy nie zwątpiła w jego niewinność.

Rolę Tomasza Komendy zagrał niezwykle utalentowany Piotr Trojan, mający na koncie udział w takich produkcjach, jak: "Chce się żyć" czy serial "Pułapka".

Wyśmienitą obsadę aktorską współtworzą zdobywcy prestiżowych polskich nagród filmowych, m.in.: Agata Kulesza, Jan Frycz, Andrzej Konopka, Magdalena Różczka i Dariusz Chojnacki.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: kazik