Aktualności

21-08-2020-17:17:31

Bruno Martini, Timbaland i Iza razem

Udostępnij! Tweetnij!

Bruno Martini połączył siły z Timbalandem oraz brazylijską supergwiazdą Izą we wspólnym singlu "Bend the Knee".

Iza, Bruno Martini i Timbaland Bend the Knee" fot. Universal Music Polska

Piosenka jest dokładnie taka, jak pierwsze sekundy teledysku wyreżyserowanego przez Felipe Sassiego. Zapiera w dech piersiach i nie daje czasu na zastanowienie. Zanim się obejrzysz, zanurzysz się w bitach Timbalanda, uzależniającym groove Bruna oraz pełnym radości wokalu Izy.

- Piosenka powstała wskutek szczęśliwego zbiegu okoliczności - mówi Martini. - Praca z Timbalandem od dawna była dla mnie wielkim marzeniem. Jego twórczość zawsze stanowiła dla mnie olbrzymią inspirację. Również Iza należy do grona moich ulubionych artystów. Gdy skończyłem prace nad utworem w studiu z Timbalandem i wróciłem do Brazylii, pomyślałem, że w kawałku musi znaleźć się brazylijski głos. Dlatego od razu pomyślałem o Izie. Na szczęście numer bardzo się jej spodobał.

- Bruno Martini to zachwycający artysta. Jesteśmy bardzo dumni z efektu końcowego - dodaje Iza. - Dla mnie singiel jest szczególnie ważny, bo dokonania Timbalanda wiele dla mnie znaczą. Długo nie mogłam przyzwyczaić się do myśli, że teraz i ja będę mogła z nim coś zrobić. Mam nadzieję, że "Bend the Knee" przypadnie Wam do gustu

"Bend the Knee" zapowiada debiutancki solowy album Martina, "Original", którego premiera zaplanowana jest na początek października.

27-letni Bruno Martini jest jednym z najważniejszych nazwisk we współczesnej muzyce elektronicznej. Występował na takich imprezach jak Rock in Rio, Tomorrowland czy EDC Las Vegas. Na koncie ma ponad 30 singli, w tym hity po angielsku i portugalsku.Udostępnij! Tweetnij!