Aktualności

23-08-2020-11:25:12

Posłuchaj piosenki Travisa Scotta z filmu "Tenet"

Udostępnij! Tweetnij!

Travis Scott opublikował utwór "The Plan", który nagrał do nadchodzącego dzieła Christophera Nolana "Tenet".

Travis Scott "The Plan" fot. Warner Bros.

Po zaprezentowaniu okładki, kilka dni później do sieci trafiło pełne nagrania rapera.

- Nawet nie wiem, jak to wytłumaczyć - mówił o filmie Scott w rozmowie z "GQ". - Najzwyczajniej musicie to obejrzeć. Coś niesamowitego.

W tym samym wywiadzie o utworze "The Plan" wypowiedział się Christopher Nolan. - Jego głos stał się ostatnim elementem układanki - wyjaśnił reżyser. - Od razu zrozumiał muzyczne i narracyjne mechanizmy tego, co próbowaliśmy zrobić z naszym kompozytorem Ludwigiem Göranssonem. Zrozumiał to dokładnie i dogłębnie.

Akcja "Tenet" rozgrywa się w świecie międzynarodowych szpiegów. Szczegóły fabuły nie zostały jak dotąd ujawnione. W projekcie zagrali m.in. John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy, Michael Caine i Kenneth Branagh. Polscy widzowie będą mogli podziwiać film w kinach od 27 sierpnia.

W 2020 roku Travis Scott nagrywał już wspólne kawałki choćby z takimi artystami, jak z Rosalía ("TKN"), Kid Cud ("The Scotts"), Future ("Solitaires") czy Kanye West ("Wash Us In The Blood").Udostępnij! Tweetnij!