Aktualności

08-09-2020-16:29:32

Rob Schneider boskim żigolo u G-Eazy'ego

Udostępnij! Tweetnij!

"Down" to nowy singiel G-Eazy'ego, w którym gościnnie pojawiła się wschodząca gwiazda rapu - Mulatto. W teledysku z kolei wystąpił Rob Schneider.

G-Eazy fot. Sony Music

G-Eazy powraca do swoich hiphopowych korzeni i po raz kolejny zaprasza do współpracy debiutujące raperki, których światowa kariera jest tylko kwestią czasu. Mulatto niedawno zagościła na okładce magazynu "XXL" jako jedna najciekawszych nowych artystek, wydała album "Queen of Da Souf" oraz pojawiła się w teledysku Cardi B "WAP".

Wraz z singlem "Down", w sieci pojawił się też teledysk inspirowany filmem "Boski żigolo". W klipie pojawił się aktor grający główną rolę w produkcji - Rob Schneider oraz gwiazdy takie jak Jordyn Woods, Flo Milli oraz Saucy Santana. Reżyserią zajęła się grupa The Reel Goats.

Premierze utworu towarzyszy akcja promocyjna - po Atlancie, Miami, Los Angeles i San Fransisco jeździ ciężarówka z darmowymi lodami, której nazwa nawiązuje do pseudonimów G-Eazy’ego i Mulatto – G-LATTO (jak włoskie lody gelato).

"Down" zapowiada nowy album G -Eazy'ego "These Things Happen Too". Utwór ukazał się niedługo po alternatywnym projekcie "Everything's Strange Here", w którym G-Eazy pokazał się w zupełnie innej odsłonie muzycznej.

Rob Schneider ostatnio zagrał w komedii "Niewłaściwa Missy".

Udostępnij! Tweetnij!