Aktualności

09-09-2020-15:19:38

Metallica gratuluje Robertowi Lewandowskiego

Udostępnij! Tweetnij!

Sukcesy i osiągnięcia Roberta Lewandowskiego robią wrażenie nawet na największych. Gratulacje Polakowi, a także Serge'owi Gnabry, złożyli członkowie zespołu Metallica.

Metallica fot. Universal Music Polska

- Gratulacje dla FC Bayern za wygranie potrójnej korony w tym sezonie - można przeczytać na Twitterze kapeli. - Słowa uznania również dla Roberta Lewandowskiego i Serge'a Gnabry, którzy okazali się najbardziej skutecznym duetem w historii Ligii Mistrzów. Powodzenia w nadchodzącym sezonie Bundesligi.

Zainteresowanie Metalliki nie do końca wzięło się z zamiłowania Amerykanów do piłki nożnej. Wcześniej na profilu Bundesligi zamieszczono klip z podkładem "Enter Sandman" Metalliki. Grupa, którą oznaczono w poście, szybko zareagowała, doceniając piłkarski kunszt Lewego i reprezentanta Niemiec.

Metallica to jeden najważniejszych zespołów metalowych w historii muzyki. Kapela z San Francisco sprzedała na całym świecie 200 milionów płyt. Ostatnie wydawnictwo kwartetu to "Hardwired...To Self-Destruct" z 2016 roku. Pod koniec sierpnia 2020 roku grupa wydała koncertowe dzieło "S&M2".


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Metallica