Aktualności

21-09-2020-22:16:51

"Euforia" z "covidowym" odcinkiem

Udostępnij! Tweetnij!

Niedługo po przyznaniu trzech nagród Emmy dla serialu "Euforia", prezes HBO potwierdził, iż powstanie specjalny odcinek.

Zendaya fot. HBO

Niestety, prace nad drugim sezonem nie rozpoczną się w tym roku, o czym poinformował szef HBO, Casey Bloys. Na osłodę fani cyklu z Zendayą w roli głównej otrzymają specjalny, "covidowy" odcinek produkcji. Ani Bloys, ani Zendaya, która otrzymała Emmy za główną rolę kobiecą, nie zdradzili szczegółów epizodu. Wiadomo jedynie, że ma on stanowić swoisty pomost pomiędzy pierwszym a drugim sezonem.

Serial HBO jest adaptacją izraelskiego projektu. Fabuła "Euforii" kręci się wokół narkotyków, seksu, tożsamości, traumy, mediów społecznościowych, miłości i przyjaźni a wszystko to widziane jest oczami 17-letniej dziewczyny o imieniu Rue, którą portretuje Zendaya.

Zendaya Maree Stoermer Coleman znana jako Zendaya to aktorka i popowa wokalistka. Na koncie ma jeden imienny longplay, który ukazał się we wrześniu 2013 roku. Amerykanka ostatnio występowała w serialu "K.C. Undercover" i superprodukcji "Spider-Man: Homecoming". Wystąpiła też w "Królu rozrywki" z udziałem Hugh Jackmana.


Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Zendaya