Aktualności

22-09-2020-18:57:18

Klasyk Donny Summer w nowej wersji Kygo. Gwiazdy "Outer Banks" w klipie

Udostępnij! Tweetnij!

Po remiksach przebojów z lat 80. Kygo wziął na warsztat klasyk z lat 70. Światowej sławy DJ i producent Kyrre Gørvell-Dahll, czyli Kygo, stworzył remix piosenki "Hot Stuff" Donny Summer.

Kygo fot. Olav Stubberud

Oryginalny singiel z albumu "Bad Girls" (1979) wyprodukował Pete Bellotte oraz Giorgio Moroder. Magazyn "Rolling Stone" umieścił go na liście 500 najlepszych utwórów wszech czasów. Do remiksu Kygo ukazał się również wyprodukowany przez Lighthouse Films teledysk, którego reżyserią zajął się Bo Webb. Można w nim zobaczyć takie gwiazdy serialu Netfliksa "Outer Banks" - Chase'a Stokesa oraz Madelyn Cline.

- Donna Summer to jedna z moich ulubionych artystek wszech czasów - mówi Kygo. - Jej brzmienie i wokal są nie do zastąpienia. Jestem zaszczycony, że mogłem współpracować z taką ikoną podczas tworzenia remiksu "Hot Stuff". To jedna z tych piosenek, które potrafią w mgnieniu oka poprawić mi nastrój i mam nadzieję, że nowa aranżacja spełni taką samą rolę dla moich słuchaczy.

Kygo ma na koncie remiksy "Take On Me" a-ha, "Higher Love" Whitney Houston i "What's Love Got To Do With It" Tiny Turner.

Dla Kygo było to lato pełne wrażeń. W maju artysta wypuścił swój trzeci album "Golden Hour", na którym znalazły się takie single jak: "Lose Somebody", w którym gościnnie wziął udział zespół OneRepublic, jak również utwór "Higher Love" z Whitney Houston, który zgromadził ponad 650 milionów odtworzeń oraz wyświetleń i znalazł się na liście Top 40 radio.
Udostępnij! Tweetnij!