Aktualności

10-05-2022-12:00:07

Nowy singiel Kygo „Freeze”

Udostępnij! Tweetnij!

Światowa supergwiazda, producent i DJ Kygo wydaje singiel „Freeze”. Ośmiominutowa produkcja jest rozległym i kinowym dziełem, napędzanym uduchowionym wokalem w towarzystwie syntezatorów.

foto: Johannes Lovund


Wydaniu „Freeze” towarzyszy zapierający dech w piersiach klip wyreżyserowany przez Rafatoon (Deftones, Becky G, Katy Perry). To emocjonalna podróż w czasie i przestrzeni – teledysk koncentruje się na związku młodej pary ukazując ich wspomnienia. Przeskakując między przeszłością a teraźniejszością, doświadczając zarówno radości, jak i przeciwności losu, wizualizacja służy jako przypomnienie, aby zatrzymać się i żyć każdą cenną, lecz ulotną chwilą.

„«Freeze» to dla mnie naprawdę wyjątkowy utwór”, mówi Kygo o wydaniu. „Zawsze próbuję eksperymentować z nowymi dźwiękami i stylami i czuję, że ta piosenka jest inna niż wszystko, co o tej pory wydałem. Jestem podekscytowany, że moi fani go usłyszą i mam nadzieję, że spodoba im się tak samo jak mi”.W marcu Kygo połączył siły z taneczno-rockową grupą DNCE, aby wydać singiel „Dancing Feet”. Tego lata, wraz z trwającą rezydencją w XS Nightclub w Las Vegas, Kygo będzie gwiazdą festiwali takich jak BottleRock, Osheaga i Lollapalooza. Poprzez swoją lifestylową markę Palm Tree Crew, Kygo powróci również do The Hamptons na drugi Palm Tree Festival 25 czerwca, na którym pojawią się Disclosure, Claptone, Thomas Jack, Forester i Haywood. Jeszcze w tym roku, 2 lipca, Kygo wystąpi na Ullevaal Stadium, największym stadionie na świeżym powietrzu w Norwegii. Bilety na show zostały wyprzedane w rekordowym czasie 10 minut.Nieważne czy gra na pianinie, czy jest za sterami w studio, Kygo sukcesywnie utwierdza wszystkich w przekonaniu, że jest niespotykanym talentem, wizjonerem, dynamicznym DJ-em i wpływową gwiazdą światowego formatu. Ten norweski producent urodzony jako Kyrre Gørvell-Dahll po raz pierwszy zaprezentował swoją muzykę w 2013 roku i w mgnieniu oka stał się jednym z największych twórców hitów na świecie. Zgromadziwszy 23 miliardów łącznych globalnych streamów do 2022 roku pobił wiele rekordów. Do jego największych hitów należy multiplatynowy „It Ain’t Me” z Seleną Gomez, który wszedł do pierwszej dziesiątki listy Billboard Hot 100 i odnotował ponad 2,9 miliarda streamów na całym świecie.W 2019 roku wydał „Higher Love” Whitney Houston, który ma już ponad 1,4 miliarda odtworzeń połączonych z wyświetleniami teledysku i zajął pierwsze miejsce w Dance Radio. Następnie zapowiedział swój trzeci album „Golden Hour”, który został przyjęty przez krytyków w 2020 roku z „Like It Is” z Zarą Larsson i Tygą, „Lose Somebody” z OneRepublic i „I’ll Wait” z Sashą Sloan. Album zebrał ponad 2,5 miliarda streamów na całym świecie. Kygo wydał ostatnio remiksy „What’s Love Got To Do With It” Tiny Turner i „Hot Stuff” Donny Summer, które otrzymały entuzjastyczne recenzje.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: kygo