Aktualności

22-10-2021-09:31:10

Kygo w duecie z X Ambassadors

Udostępnij! Tweetnij!

Światowa supergwiazda, producent i DJ, Kyrre Gørvell-Dahll znany jako Kygo prezentuje nową piosenkę „Undeniable” z udziałem X Ambassadors. To kontynuacja najnowszego wydawnictwa Kygo „Love Me Now” z Zoe Wees, które ukazało się latem i wiosennego „Gone Are the Days” z Jamesem Gillespie.

Materiały prasowe

Kygo opowiada: „Sam i ja świetnie się bawiliśmy, pisząc ten utwór razem w Los Angeles, a potem grając go na stadionie Banc of California Stadium. To dla nas specjalna piosenka i mam nadzieję, że wszyscy lubią «Undeniable» tak samo jak my”.

Wokalista i autor tekstów X Ambassadors, Sam Nelson Harris, mówi natomiast: „Zawsze miałem upodobanie do wielkich piosenek o miłości, ale rzadko je piszę. Ten utwór powstał tak organicznie i szybko – to była wielka przyjemność napisać go z Kashem, Nickiem, Whethanem i Kyrre. Szczerze mówiąc, nie mógłbym być bardziej podekscytowany śpiewaniem tego na wszystkich weselach moich przyjaciół”.

Na początku września Kygo zagrał ogromny koncert w Los Angeles na Banc of California Stadium. Było to po jego triumfalnym pierwszym koncercie na żywo przed publicznością, kiedy to w czerwcu wyprzedał historyczny amfiteatr Red Rocks. Niedawno ogłosił, a następnie wyprzedał w ciągu 10 minut największy stadion w Oslo (Ullevaal Stadium) na koncert zaplanowany w lipcu 2022 roku. Kontynuuje także swoją rezydenturę w The Wynn w Las Vegas. Dodatkowo, poprzez swoją lifestylową markę Palm Tree Crew, niedawno zaserwował fanom jedyne w swoim rodzaju intymne doświadczenie festiwalowe, Palm Tree Music Festival na lotnisku Francis S. Gabreski w Westhampton w stanie Nowy Jork. Jednodniowe wydarzenie uchwyciło atmosferę rajskiego lata i obejmowało występy samego Kygo, Zedda, Gryffina (DJ Set), Franka Walkera i Forestera.

Rok 2020 należał do Kygo. Wydał remiks nagrodzonej Grammy platynowej piosenki Donny Summer „Hot Stuff”, a także remiks „What’s Love Got to Do With It” Tiny Turner, który otrzymał entuzjastyczne recenzje. Zaprezentował swój doceniony przez krytyków trzeci album „Golden Hour”, na którym znalazł się jego przebój „Lose Somebody” z OneRepublic oraz „Higher Love” Whitney Houston, z których ten ostatni zebrał ponad 1,1 miliarda streamów na całym świecie i znalazł się na listach Top 40 radia.

Na początku tego roku Kygo wykonał zapierający dech w piersiach set, który był transmitowany na żywo w Moment House. Nakręcony na ośnieżonym szczycie Sunnmore w jego rodzinnym kraju, Norwegii, jedyne w swoim rodzaju wirtualne doświadczenie pozwoliło widzom na całym świecie oglądać światową supergwiazdę w zapierającym dech w piersiach otoczeniu.

Nieważne czy gra na pianinie, czy jest za sterami w studio, Kygo sukcesywnie utwierdza wszystkich w przekonaniu, że jest niespotykanym talentem, wizjonerem, dynamicznym DJ-em i wpływową gwiazdą światowego formatu. Ten norweski producent urodzony jako Kyrre Gørvell-Dahll po raz pierwszy zaprezentował swoją muzykę w 2013 roku i w mgnieniu oka stał się jednym z największych twórców hitów na świecie. Zgromadziwszy 15 miliardów łącznych globalnych streamów do 2021 roku pobił wiele rekordów. Do jego największych hitów należy multiplatynowy „It Ain’t Me” z Seleną Gomez, który wszedł do pierwszej dziesiątki listy Billboard Hot 100 i odnotował ponad 2,5 miliarda streamów na całym świecie.

W 2019 roku wydał „Higher Love” Whitney Houston, który ma już ponad 1,1 miliarda odtworzeń połączonych z wyświetleniami teledysku i zajął pierwsze miejsce w Dance Radio. Następnie zapowiedział swój trzeci album „Golden Hour”, który został przyjęty przez krytyków w 2020 roku z „Like It Is” z Zarą Larsson i Tygą, „Lose Somebody” z OneRepublic i „ I’ll Wait” z Sashą Sloan. Album zebrał ponad 1,7 miliarda streamów na całym świecie. Kygo wydał ostatnio swój remiks „What’s Love Got To Do With It” Tiny Turner i „Hot Stuff” Donny Summer, które otrzymały entuzjastyczne recenzje.

X Ambassadors zadebiutowali z „VHS”, wydawnictwem z 2015 roku, na którym zespół przeszedł od alt-rockowców z Itaki i outsiderów sceny niezależnej na Brooklynie do stałych bywalców Billboardu. „VHS”, które uzyskało status platynowej płyty, zapewniło intymne spojrzenie na młodość Sama Nelsona Harrisa i jego brata Caseya Harrisa, dostarczając przeczące gatunkowi hity „Unsteady” i „Renegades” i prowadząc do trzyletniej światowej odysei koncertowej, a także szeregu występów festiwalowych. Po „VHS” pojawił się drugi album z 2019, „ORION”, który wsparli obszerną trasą główną z nowymi utworami „Adrenaline”, „Okay” i „My Own Monster” z niedawno wydanego trzeciego albumu studyjnego „The Beautiful Liar”.

„The Beautiful Liar” to początek nowego, fascynującego kierunku lirycznego dla X Ambassadors. Projekt składający się z trzech utworów wydane na początku 2021 pokazał, że zespół współpracuje z szeregiem podobnie myślących przyszłościowo artystów, w skład których wchodzą Earl St. Clair, Terrell Hines i Jensen McRae. Projekt był naturalnym postępem dla silnie współpracującego zespołu, którego dorobek obejmuje produkcję i pisanie dla światowych supergwiazd jak Rihanna oraz intensywną współpracę z Lizzo nad jej niezwykle udanym albumem z 2019 „Cuz I Love You” (w tym współpisanie i produkcja utworów takich jak „Jerome”, zdobywcy nagrody Grammy).źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!