Aktualności

27-08-2021-10:57:02

Tylko dla osób o mocnych nerwach! X Ambassadors z klipem „Adrenaline”

Udostępnij! Tweetnij!

X Ambassadors prezentuje klip do singla „Adrenaline”. Oglądanie tego teledysku z pewnością wytworzy w Twoim organizmie tytułową substancję. Jednocześnie zespół ujawnił tracklistę albumu „The Beautiful Liar” (premiera 24 września).

Tyler Jay

Za reżyserię świetnego (choć mrożącego krew w żyłach) klipu odpowiada Daniel Iglesias Jr. W teledysku lider zespołu, Sam Nelson Harris, będąc w chaotycznym stanie umysłu, wpędza się w ekstremalnie niebezpieczne sytuacje, szukając adrenalinowego haju. Celem klipu jest zwrócenie uwagi na ludzi borykającymi się z problemami psychicznymi. Jak wyjaśnia Sam:

- Zazwyczaj trzymam swoją psychikę w ryzach, ale gdy pracowaliśmy nad naszym nowym albumem, miałem momenty, gdy myślałem, że tracę zmysły… Nagrania były swojego rodzaju testem dla mnie. Sprawdzałem, co stanie się, gdy porzucę kontrolę. „Adrenaline” było jedną z ostatnich piosenek napisanych na płytę. Myślę, że utwór świetnie oddaje atmosferę panującą wówczas w studiu. W klipie chciałem zrobić coś, co będzie połączeniem slapsticku i horroru psychologicznego. Trochę śmiechu, dużo strachu. Ale to był pomysł Daniela [reżysera klipu – dop. red.], by wypchnąć mnie z cholernego samolotu!

W dniu premiery klipu zespół udostępnił także tracklistę nadchodzącego albumu, „The Beautiful Liar”. Premiera krążka zaplanowana jest na 24 września.

X Ambassadors – „The Beautiful Liar” – lista utworów:

1. CHAPTER ONE: THE SLEEPING GIANT

2. Beautiful Liar

3. My Own Monster

4. Adrenaline

5. Bullshit

6. CHAPTER TWO: ENTER THE SHADOW

7. Conversations With My Friends 

8. I Can See The Light…

9. Palo Santo

10. Theater of War

11. … A Brief Word From Our Sponsors

12. Love Is Death

13. Somebody Who Knows You

14. Okay

15. Reincarnated 

16. Authors Note

X Ambassadors debiutowało albumem „VHS” w 2015. Za sprawą tej płyty trio przeistoczyło się z alt-rockowego zespołu z Ithaki w podbijający zestawienia Billboardu band z Brooklynu. Na „VHS” trafiły światowe hity „Unsteady” i „Renegades”. Następcą był album „ORION” z 2019. W marcu 2020 ukazała się EP-ka „Belong” inspirowana brzmieniami z lat 60. i 70. 


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!