Aktualności

16-06-2021-11:49:16

X Ambassadors: nowy utwór i dwa koncerty w Polsce

Udostępnij! Tweetnij!

X Ambassadors z nowym singlem i dwoma koncertami w Polsce! Sprawdź utwór „My Own Monster” i dowiedz się, kiedy i gdzie najbliższa okazja do zobaczenia grupy na żywo.

Materiały prasowe

„My Own Monster” to nastrojowy i nieco mroczny kawałek, któremu jednak nie brakuje groove’u i mocnych popowych wpływów. X Ambassadors pracowało nad utworem z producentem Andrewem Wellsem (Young the Giant, Halsey, Fitz and the Tantrums). W warstwie tekstowej singiel opowiada o osamortnieniu, emocjonalnym ryzyku oraz pokusie, by wyrwać się z bólu. Jak mówi wokalista, Sam Nelson Harris: - Jest coś złego w głosie, który słyszysz, ale jednocześnie coś cię do niego przyciąga. Ostatecznie decydujesz: „ogarnę tę paskudną rzecz, zaprzyjaźnię się z nią i pozwolę, by się mną zajęła. Co może pójść nie tak?”.

Zespół zapowiedział, że jeszcze w tym roku ukaże się trzeci pełnowymiarowy album. X Ambassadors debiutowało krążkiem „VHS” w 2015 roku. Wydawnictwo przyniosło takie hity jak „Unsteady” i „Renegades”. W 2019 ukazał się świetnie przyjęty „ORION”, a w marcu 2020 światło dzienne ujrzała EP-ka „Belong”.

W marcu 2022 X Ambassadors wróci do Polski na dwa koncerty: 7 marca zagra w Krakowie, a 9 marca w Gdańsku.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!