Aktualności

09-08-2021-14:34:50

X Ambassadors z utworem „Okay” i zapowiedzią nowej płyty

Udostępnij! Tweetnij!

„Okay” jest już dostępne w serwisach cyfrowych, a album „The Beautiful Liar” ukaże się 24 września 2021.

Tyler Jay

Przypominamy, że w ramach trasy promującej nowy album, X Ambassadors dwukrotnie zagra w Polsce: 7 marca 2022 w Klubie Studio w Krakowie oraz dwa dni później w Gdańsku w B90.

„Okay” to następca utworu „My Own Monster”. Obie piosenki znajdą się w trackliście „The Beautiful Liar”, które ukaże się 24 września. Sam Nelson Harris, lider zespołu, mówi: - Życie jest nieprzewidywalne. Cały czas dzieje się coś, na co nie mamy wpływu. Żyjemy w nieustannej niepewności. A jednak… wciąż to powtarzam: wszystko będzie dobrze.

Grupa udostępniła klip z wykonaniem „Okay” na żywo:

„The Beautiful Liar” to następca wieloczęściowego projektu (Eg), w ramach którego grupa współpracowała z takimi artystami jak Earl St. Clair, Terrell Hines oraz Jesnen McRae.

X Ambassadors debiutowało „VHS” w 2015 i w bardzo krótkim czasie z alt-rockowej grupy z Ithaki przeistoczyło się w brooklyńskich bywalców zestawień Billboard. Album przyniósł takie hity jak „Unsteady” i „Renegades”. W 2019 ukazał się drugi album zespołu, „ORION”. EP-ka „Belong” inspirowana soulem i r&b z lat 60. i 70. ukazała się w marcu 2020.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!