Aktualności

12-03-2021-12:19:34

Gwen Stefani wydaje „Slow Clap”, a my będziemy klaskać

Udostępnij! Tweetnij!

Światowa gwiazda muzyki Gwen Stefani prezentuje przebojowy singiel „Slow Clap”.

Materiały prasowe

„Slow Clap” to popowy hit w charakterystycznym dla Gwen Stefani stylu: szybko wpadający w ucho bit łączy wpływy reggae i hip-hopu. Stefani swoim niepodrabialnym wokalem śpiewa o pewności siebie oraz samoakceptacji, nawet w chwilach, gdy czujemy się słabsi: „Byłam mistrzem, dzwoniłam w dzwonek / Trafiłam na dno, przeszłam przez piekło / Wspięłam się na szczyt, teraz jestem w formie / Czuję się, jakbym wracała po tytuł”.

Poprzedni singiel artystki, „Let Me Reintroduce Myself”, trafił na szczyt iTunes po premierze. Wcześniej w 2020 artystka gościła na listach przebojów country za sprawą duetów z narzeczonym Blake’iem Sheltonem: „Nobody But You” i „Happy Anywhere”. Gwen Stefani wydała także reedycję świątecznego albumu „You Make It Feel Like Christmas”. Na krążek trafiły dwa premierowe utwory, w tym „Here This Christmas” napisane wspólnie z Ryanem Tedderem.

Trzykrotna laureatka Grammy Gwen Stefani odnosiła sukcesy jako liderka No Doubt, by następnie rozpocząć niezwykle udaną karierę solową. Do tej pory sprzedała ponad 50 mln egzemplarzy albumów na całym świecie. Jej ostatni album w podstawowej solowej dyskografii, „This Is What the Truth Feels Like”, debiutował na szczycie Billboard 200. Gwen Stefani przez pięć sezonów pełniła rolę trenerki w amerykańskiej odsłonie „The Voice”. W 19. sezonie triumfował jej podopieczny, Carter Rubin.

Przebojowy „Slow Clap” to nowy rozdział w karierze artystki i przedsmak kolejnych premierowych wydawnictw zaplanowanych na ten rok.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!