Aktualności

18-03-2021-14:55:36

Chodź, chodź, chodź… na TikToka, by zrobić challenge Rosalie

Udostępnij! Tweetnij!

Chodź, chodź, chodź – jeśli masz dość udawanych min, sztuczności i pozorów, dołącz do nas! Pokaż swoje prawdziwe ja, kim jesteś, co robisz, czym się interesujesz! Wyłącz filtry, zmyj makijaż, bądź sobą - dołącz do challenge’u Rosalie.

Rosalie. rzuca wyzwanie sztuczności, pozorom oraz setkom zdjęć, z których nie znika uśmiech. Chce poznać prawdziwych ludzi, ich wady i zalety, dobro i zło, a nie tylko wystylizowane zdjęcia profilowe. Zmęczona tym, że wszyscy udają i kreują się na innych, zachęca, by wyłączyć filtry, zmyć makijaż i po prostu być sobą. Koniec z pozowanymi minami, pora na autentyczność i naturalność. Niech twoje wirtualne ja pozna twoje prawdziwe ja. Postaw na metamorfozę z after na before. Rosalie. nie bała się pokazać bez make-upu, w dresach i tańcząc z psem. Teraz twoja kolej. Weź udział w #chodzchodzchodz challenge na TikToku.

Filmy oznaczone hashtagiem #chodzchodzchodz na TikTok

chodz chodz chodz | 9.7M ludzi obejrzało to. Oglądaj krótkie filmy o #chodzchodzchodz na TikTok. Chodź, chodź, chodź – jeśli masz dość masek, sztuczności i pozorów, dołącz do nas! Pokaż swoje prawdziwe ja, kim jesteś, co robisz, czym się interesujesz! Wyłącz filtry, zmyj makijaż, bądź sobą!

więcej

„Chodź, chodź, chodź” to utwór z nominowanej do Fryderyka płyty „IDeal” Rosalie., który  doczekał się także nowej wersji z Janem-rapowanie. Singlową dyskografię artystki zamyka cover wielkiego hitu O.N.A. „Kiedy powiem sobie dość”, który Rosalie. nagrała razem z Chloe Martini.

IDeal

Go to IDeal.

więcej

Rosalie. - Kiedy Powiem Sobie Dość

Listen to Kiedy Powiem Sobie Dość by Rosalie..

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: rosalie.