Aktualności

20-05-2021-10:06:30

Rosalie. z klipem do „Chodź, chodź, chodź”

Udostępnij! Tweetnij!

Choć od premiery płyty „IDeal” minął już ponad rok, Rosalie. nie daje nam o sobie zapomnieć, prezentując kolejny teledysk. Tym razem wideoklipu doczekał się utwór „Chodź, chodź, chodź”.

Materiały prasowe

Obrazek do płytowej wersji nagrania (niedawno ukazał się również remix z gościnnym udziałem Jana - rapowanie) to efekt współpracy artystki z marką Samsung, pod kuratelą portalu Poptown.eu. Za teledysk odpowiedzialna jest ekipa Andiamo (m.in. twórcy video do wspólnego utworu Pezeta i Kayah). Teledysk w całości został nakręcony smartfonem Samsung S21 Ultra 5G.

- Płyta „IDeal” ukazała się na samym początku pandemii, trafiła na trudny czas, ale strasznie się cieszę, że te nagrania nadal tak mocno rezonują. „Chodź, chodź, chodź” to jeden z najchętniej słuchanych utworów, który nie był wytypowany jako singiel. Najpierw doczekał się remixu z udziałem Jana - rapowanie, teraz oryginalna wersja ma też teledysk i to jest super! Myślę, że możliwość nagrania wideo w całości smartfonami, ale też spektrum stylizacji, na które postawiłam z moim teamem, koresponduje z tematyką utworu - zapowiada Rosalie.

Album „IDeal” ukazał się 20 marca nakładem Def Jam Recording Poland i zadebiutował na czwartym miejscu zestawienia OLiS. Krążek promowały single: „Chmury”, „Moment”, „Nie mów” i „Ciemność”, na którym gościnnie udzielił się schafter. Za produkcję na płycie odpowiadali m.in. duet Martin Lange, Ment XXL i Chloe Martini. Na początku 2021 Rosalie. została nominowana do nagrody Fryderyków w dwóch kategoriach: Album roku soul, R’N’B, gospel i Utwór roku.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: rosalie.