Aktualności

30-03-2021-11:19:33

Nowy album BROCKHAMPTON już 9 kwietnia!

Udostępnij! Tweetnij!

Album „ROADRUNNER: NEW LIGHT, NEW MACHINE” promuje singiel “BUZZCUT” z Dannym Brownem.

Materiały prasowe

Grupa BROCKHAMPTON ogłosiła, że 9 kwietnia ukaże się jej szósty studyjny album „ROADRUNNER: NEW LIGHT, NEW MACHINE”! Ogłoszenie pojawiło się po premierze wydanego w ubiegłym tygodniu teledysku do singla „BUZZCUT” feat. Danny Brown – pierwszego nowego utworu BROCKHAMPTON od premiery albumu „GINGER” w 2019 roku. W ciągu ostatnich kilku tygodni zespół zapowiadał wydanie płyty, wypuszczając zwiastuny z The RZA i Rickiem Rubinem, zawierające fragmenty rozmów zespołu z producentami w trakcie nagrywania albumu.

Album „ROADRUNNER: NEW LIGHT, NEW MACHINE” ukaże się 9 kwietnia. Wystartowała już przedsprzedaż płyty na oficjalnej stronie zespołu – dostępne tam wydanie to limitowany box set. W dniu premiery będzie miał miejsce koncert na żywo, stworzony we współpracy z platformą Moment House. Bilety na wydarzenie online dostępne są na momenthouse.com/brockhampton.

Po wydaniu świetnie przyjętej płyty „GINGER”, życie członków BROCKHAMPTON przewróciło się do góry nogami, wraz z pandemią krzyżującą ich plany koncertowe. Przez cały następny rok grupa była od siebie odseparowana bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. W znaki zaczęła wdawać się izolacja i poczucie utraty, ale problemy które przyniósł 2020 roku pozwoliły członkom zespołu odkryć ponownie siłę przyjaźni. Nowy album odzwierciedla góry i doły tego okresu – zawiera w sobie smutek i celebrację oraz jest skoncentrowany na motywie odnajdywania światła w życiu. „ROADRUNNER: NEW LIGHT, NEW MACHINE” to zespół powracający w swojej jeszcze bardziej świadomej i pewnej siebie formie.  

Amerykańska grupa, sama określająca się „hip- hopowym boysbandem”, powstała w 2010 roku jako AliveSinceForever w San Marcos w Teksasie, a w 2014 roku zmieniła nazwę na Brockhampton. Liderem grupy jest Kevin Abstract. Zespół tworzy trzynaście osób, a ich różnorodność odzwierciedla się w tekstach i muzyce – Kevin Abstract, Matt Champion, Merlyn Wood, Dom McLennon, Joba, Bearface Jabari Manwa, Romil Hemnani, Kiko Merley, Henock "HK" Sileshi, Ashlan Grey, Roberto Ontenient i Jon Nunes


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!