Aktualności

02-04-2021-09:22:28

BROCKHAMPTON ujawniają kolejny kawałek z płyty ROADRUNNER: NEW LIGHT, NEW MACHINE

Udostępnij! Tweetnij!

Na nowej płycie BROCKHAMPTON pojawią się Danny Brown, A$AP Rocky, Charlie Wilson, JPEGMAFIA oraz A$AP FERG. Wersja CD zawiera cztery dodatkowe utwory!

Materiały prasowe

Zespół BROCKHAMPTON wydał dzisiaj utwór „COUNT ON ME”, drugi zwiastun nadchodzącego albumu „ROADRUNNER: NEW LIGHT, NEW MACHINE”, którego premiera odbędzie się już 9 kwietnia. Poprzednio wydany singiel „BUZZCUT” (feat. Danny Brown) w entuzjastycznej recenzji w New York Times został nazwany „wspaniałym chaosem – to opętany, szarpiący nerwy numer który kłania się N.W.A., the Beastie Boys oraz The Pharcyde”.Wraz z premierą nowego utworu, BROCKHAMPTON zdradzili także szczegóły nowego albumu. Obok wspomnianego już Danny’ego Browna, na płycie usłyszymy też takich artystów jak A$AP Rocky, Charlie Wilson, JPEGMAFIA oraz A$AP FERG. Nie zabraknie też wkładu debiutantów, takich jak Baird i SoGone SoFlexy, wydających w ramach wytwórni założonej przez Kevina Abstracta i Romila Hemnaniego, Video Store.

Album „ROADRUNNER: NEW LIGHT, NEW MACHINE” jest już dostępny w przedsprzedaży. Wersja CD będzie zawierać cztery ekskluzywne, bonusowe utwory, niedostępne w cyfrowym wydaniu. W ciągu ostatnich kilku tygodni zespół zapowiadał wydanie płyty, wypuszczając zwiastuny z The RZA i Rickiem Rubinem, zawierające fragmenty rozmów zespołu z producentami w trakcie nagrywania albumu. W dniu premiery będzie miał miejsce koncert na żywo, stworzony we współpracy z platformą Moment House.

Bilety na wydarzenie online dostępne są na momenthouse.com/brockhampton.

Po wydaniu świetnie przyjętej płyty „GINGER”, życie członków BROCKHAMPTON przewróciło się do góry nogami, wraz z pandemią krzyżującą ich plany koncertowe. Przez cały następny rok grupa była od siebie odseparowana bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. W znaki zaczęła wdawać się izolacja i poczucie utraty, ale problemy które przyniósł 2020 roku pozwoliły członkom zespołu odkryć ponownie siłę przyjaźni. Nowy album odzwierciedla góry i doły tego okresu – zawiera w sobie smutek i celebrację oraz jest skoncentrowany na motywie odnajdywania światła w życiu. „ROADRUNNER: NEW LIGHT, NEW MACHINE” to zespół powracający w swojej jeszcze bardziej świadomej i pewnej siebie formie

Amerykańska grupa, sama określająca się „hip-hopowym boysbandem”, powstała w 2010 roku jako AliveSinceForever w San Marcos w Teksasie, a w 2014 roku zmieniła nazwę na Brockhampton. Liderem grupy jest Kevin Abstract. Zespół tworzy trzynaście osób, a ich różnorodność odzwierciedla się w tekstach i muzyce – Kevin Abstract, Matt Champion, Merlyn Wood, Dom McLennon, Joba, Bearface Jabari Manwa, Romil Hemnani, Kiko Merley, Henock "HK" Sileshi, Ashlan Grey, Roberto Ontenient i Jon Nunes.

BROCKHAMPTON

ROADRUNNER: NEW LIGHT, NEW MACHINE

 premiera: 9 kwietnia

1. BUZZCUT (feat. Danny Brown)

2. CHAIN ON (feat. JPEGMAFIA)

3. COUNT ON ME

4. BANKROLL (feat A$AP Rocky and A$AP Ferg)

5. THE LIGHT

6. WINDOWS (feat. SoGone SoFlexy)

7. I’LL TAKE YOU ON (feat. Charlie Wilson)

8. OLD NEWS (feat. Baird)

9. WHAT’S THE OCCASION?

10. WHEN I BALL

11. DON’T SHOOT UP THE PARTY

12. DEAR LORD

13. THE LIGHT PT. II

BONUS (WERSJA CD):

1. ROBERTO’S INTERLUDE

2. JEREMIAH

3. SEX

4. PRESSURE / BOW WOW (feat. ssgkobe)
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!